سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

جانشین فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام: صبحگاه مشترک نیروهای نظامی در ایلام برگزار می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

جانشین فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام: صبحگاه مشترک نیروهای نظامی در ایلام برگزار می شود

جانشین فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام از برگزاری 513 برنامه شاخص همزمان با ایام هفته دفاع مقدس در این استان خبر داد.

جانشین فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام: صبحگاه مشترک نیروهای نظامی در ایلام برگزار می شود
منبع : پایگاه اطلاع رسانی سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام
 
سرهنگ پاسدار عبدالصاحب طهماسبی جانشین فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام با اشاره به فرا رسیدن آغاز هفته دفاع مقدس گفت:دوران دفاع مقدس یکی از برجسته‌ترین حوادث انقلاب اسلامی بود؛ ملت ایران اسلامی با ایثار و فداکاری تک به تک ورق‌های آن را رقم زدند.
وی ادامه داد: هیچ‌گاه جهانیان ایثار، رشادت، از خودگذشتگی، قدرت و اقتدار ملت ایران اسلامی را فراموش نخواهند کرد.  
جانشین فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: اکنون به واسطه تجربه هشت ساله دفاع مقدس ایران اسلامی به بزرگترین قدرت منطقه تبدیل شده و با اقتدار کامل از ایران اسلامی دفاع خواهد کرد.
وی افزود: توان دفاعی، مقابله و ایستادگی ملت ایران اسلامی در برابر زورگویان و استکبار جهانی الگویی برای دیگر ملت‌های آزادی‌خواه جهان شده است.
عبدالصاحب طهماسبی خاطر نشان کرد: بر این اساس باید تفکر و فرهنگ بسیج و دفاع مقدس در جامعه امروزی ترویج شود و نسل جوان امروزی در جریان وقایع دوران دفاع مقدس قرار گیرند.
جانشین فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام با اشاره به اینکه در طول هفته دفاع مقدس برنامه های مختلفی در سطح استان برگزار می شود،اظهار کرد:513 برنامه شاخص در مجموع همزمان با ایام هفته دفاع مقدس در این استان اجرا می شود.
وی ادامه داد:در اولین روز هفته دفاع مقدس،صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی با حضور مسئولان استانی در ستاد سپاه استان و از ساعت 7 و 30 دقیقه صبح برگزار می شود.
طهماسبی گفت:دیدار و سرکشی از خانواده‌ای معظم شهدا، تجلیل از ۵۳ خانواده شهید جاویدالاثر، مهمانی لاله‌ها و اعزام ۳۰ تیم پزشکی برای ارائه خدمات و ویزیت رایگان به محرومان و نیازمندان در مناطق روستایی، گردهمایی بزرگ پیشکسوتان بسیجی در سطح استان، بازخوانی نمایش رزمی عملیات عاشورا در پارک عمومی چغاسبز به مدت سه شب از جمله برنامه‌های این هفته هستند.
جانشین سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام با اشاره به تقارن هفته دفاع مقدس با بازگشایی مدارس، یادآور شد: هم‌زمان با بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها، پیشکسوتان، راویان دفاع مقدس در مدارس و دانشگاه‌ها حضور پیدا خواهند کرد و خاطرات دوران دفاع مقدس را برای نسل جوان بیان خواهند کرد.
طهماسبی با بیان اینکه برنامه راهیان‌نور دانش‌آموزی از ۱۰ مهرماه سال جاری در استان آغاز می‌شود، گفت: در این برنامه ابتدا دانش‌آموزان دختر و سپس دانش‌آموزان پسر اعزام خواهند شد و که تا پایان سال جاری ۹ هزار دانش‌آموز به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس اعزام می‌شوند.
وی با اشاره به‌ ضرورت تعامل همه دستگاه‌ها در برگزاری برنامه‌های دفاع مقدس، تصریح کرد: همه ما وظیفه‌داریم که فرهنگ دفاع مقدس را توسعه، بسط و گسترش دهیم به ‌ویژه نسل جوان که جنگ را درک نکرده‌اند و با برنامه‌های متنوع بتوانیم این فرهنگ را به نسل جوان منتقل کنیم و این وظیفه خاص ما است که با رزمندگان و پیشکسوتان به نسل جوان منتقل کنیم.

گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...