رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

جایزه نقره ای کویین پالم بر شانه های جلیل و خلیل - نمایش محتوای خبر

 

 

جایزه نقره ای کویین پالم بر شانه های جلیل و خلیل

فیلم مستند جلیل و خلیل تولید سیمای مرکز ایلام جایزه نقره ای بهترین فیلم مستند جشنواره « کویین پالم » امریکا را دریافت کرد.

جایزه نقره ای کویین پالم بر شانه های جلیل و خلیل

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ فیلم مستند جلیل و جلیل از تولیدات سیمای مرکز ایلام اثر روح الله اکبری ، جایزه نقره ای بهترین فیلم مستند جشنواره « کویین پالم » امریکا را از آن خود کرد .
این مستند داستان زندگی دو جوان دو قلوی ایلامی را روایت می کند که در یکی از روستاهای محروم استان ایلام به کار کشاورزی و دامپروری مشغول هستند و در این کار به والدین خود کمک می کنند.
« جلیل و خلیل » دارای توان و سرعت بالایی در دویدن هستند که بعد از شناسایی آنها توسط مسئولین ورزشی شهرستان محل زادگاهشان به تیم دو میدانی استان ، سپس تیم ملی دعوت می شوند و در مسابقات آسیایی صاحب عناوین برتر می شوند.
آنها همزمان با انجام تمرینات حرفه ورزشی به کار کشاورزی و دامداری مشغول هستند.
این مستند ۵۲ دقیقه ای به تهیه کنندگی و کارگردانی روح الله اکبری و صدابرداری محمد توریوریان و نور و تصویر وریا گلزاریان تولید شده است .
کوئین پالم با مجموعه‌ای از جوایز مختلف در دسته‌ها و ژانرهای مختلف میزبان فیلم‌هایی از سراسر جهان خواهد بود. فیلم‌سازان می‌توانند هر ماه پروژه‌های خود را به این فستیوال ارائه و آن‌ها را با متخصصان این صنعت به اشتراک بگذارند و به این ترتیب بعد از بررسی و انتخاب ، با سایر فیلم‌سازان از سراسر جهان رقابت کنند.
برندگان این جشنواره که در کالیفرنیای امریکا برگزار می شود ، علاوه بر دریافت لاورل‌ و گواهینامه‌ ، شانس دریافت جوایز طلا، نقره ، برنز و دیپلم  افتخار جشنواره در بخش‌های مختلف را خواهند داشت و فیلم ‌های برتر در هر دسته به ‌صورت اتوماتیک به فستیوال پالم اسپرینگز کالیفرنیا راه خواهند یافت.
مستند جلیل و خلیل دارای عناوین مختلفی از جشنواره های داخلی و بین المللی می باشد.


گزارش تصویری

مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه