جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

جایزه نقره ای کویین پالم بر شانه های جلیل و خلیل - نمایش محتوای خبر

 

 

جایزه نقره ای کویین پالم بر شانه های جلیل و خلیل

فیلم مستند جلیل و خلیل تولید سیمای مرکز ایلام جایزه نقره ای بهترین فیلم مستند جشنواره « کویین پالم » امریکا را دریافت کرد.

جایزه نقره ای کویین پالم بر شانه های جلیل و خلیل

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ فیلم مستند جلیل و جلیل از تولیدات سیمای مرکز ایلام اثر روح الله اکبری ، جایزه نقره ای بهترین فیلم مستند جشنواره « کویین پالم » امریکا را از آن خود کرد .
این مستند داستان زندگی دو جوان دو قلوی ایلامی را روایت می کند که در یکی از روستاهای محروم استان ایلام به کار کشاورزی و دامپروری مشغول هستند و در این کار به والدین خود کمک می کنند.
« جلیل و خلیل » دارای توان و سرعت بالایی در دویدن هستند که بعد از شناسایی آنها توسط مسئولین ورزشی شهرستان محل زادگاهشان به تیم دو میدانی استان ، سپس تیم ملی دعوت می شوند و در مسابقات آسیایی صاحب عناوین برتر می شوند.
آنها همزمان با انجام تمرینات حرفه ورزشی به کار کشاورزی و دامداری مشغول هستند.
این مستند ۵۲ دقیقه ای به تهیه کنندگی و کارگردانی روح الله اکبری و صدابرداری محمد توریوریان و نور و تصویر وریا گلزاریان تولید شده است .
کوئین پالم با مجموعه‌ای از جوایز مختلف در دسته‌ها و ژانرهای مختلف میزبان فیلم‌هایی از سراسر جهان خواهد بود. فیلم‌سازان می‌توانند هر ماه پروژه‌های خود را به این فستیوال ارائه و آن‌ها را با متخصصان این صنعت به اشتراک بگذارند و به این ترتیب بعد از بررسی و انتخاب ، با سایر فیلم‌سازان از سراسر جهان رقابت کنند.
برندگان این جشنواره که در کالیفرنیای امریکا برگزار می شود ، علاوه بر دریافت لاورل‌ و گواهینامه‌ ، شانس دریافت جوایز طلا، نقره ، برنز و دیپلم  افتخار جشنواره در بخش‌های مختلف را خواهند داشت و فیلم ‌های برتر در هر دسته به ‌صورت اتوماتیک به فستیوال پالم اسپرینگز کالیفرنیا راه خواهند یافت.
مستند جلیل و خلیل دارای عناوین مختلفی از جشنواره های داخلی و بین المللی می باشد.


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...