حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۱ تیر ۱۳۹۷

حضور دو اثر از صدا و سیمای مرکز ایلام : در مرحله داوری جشنواره فیلم کوتاه سما - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور دو اثر از صدا و سیمای مرکز ایلام : در مرحله داوری جشنواره فیلم کوتاه سما

«بهشت بیابان »و «دکتر امیلیا »کاری از صدا و سیما ‌ی مرکز ایلام ، نام دو مستندی است که به مرحله داوری سومین جشنواره فیلم کوتاه« سما» راه یافته اند .

حضور دو اثر از صدا و سیمای مرکز ایلام : در مرحله داوری جشنواره فیلم کوتاه سما
 
 به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام گفت:با اعلام آثار مستند راه یافته به مرحله داوری سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه «سما» 9 اثر از تولیدات استانی مراکز در این بخش حضور دارند که در میان آنها نام دو مستند از صدا و سیمای مرکز ایلام نیز در این جشنواره قرار دارد. 
 
به گفته شیروی مستند 15 دقیقه ای «بهشت بیابان» به نویسندگی و کارگردانی قدرت باقری به تلاش کشاورزی می پردازد که با همت مثال زدنی خود زمین های لم یزرع و بیابان منطقه برتش را احیا ء و با بکارگیری نیروها ی کار بومی سهم قابل توجهی در تولیدات محصولات کشاورزی ایفا می کند .
 
وی افزود : همچنین «دکتر امیلیا» به تهیه کنندگی و کارگردانی روح الله اکبری روایت پزشک فیلیپینی است که در ایلام به دین مبین اسلام مشرف شده و در زمان جنگ در بخش زنان و زایمان و همچنین بیمارستانهای صحرایی به مجروحین کمک کرده و در حال حاضر یکی از پزشکان موفق استان است.
 
  سومین جشنواره فیلم کوتاه  «سما» در بخش های فیلم کوتاه داستانی، مستند، پویانمایی و فیلمنامه از 26 لغایت 30فروردین ماه در سینما فلسطین تهران برگزار می شود.
 

گزارش تصویری

برند پایین
تنگه کافرین
امامزاده سید صلاح الدین
کالای ایرانی
فست فودها و تهدید سلامت افراد
یادواره آزادسازی میمک
اجرای 5 هزار ویژه برنامه در...
تلاش و تولید