جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در صدا و سیمای مرکز ایلام - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در صدا و سیمای مرکز ایلام

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام امروز از بخش های مختلف صدا و سیمای مرکز ایلام بازدید کرد.

حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در صدا و سیمای مرکز ایلام

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ به مناسبت نیمه شعبان سالروز میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) صدا و سیمای مرکز ایلام امروز میزبان حجت الاسلام  والمسلمین کریمی تبار بود.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با بازدید از بخش های مختلف صدا ، سیما ، خبر ، مجازی ، فنی و استودیوهای پخش زنده تلویزیون و رادیو در جریان فعالیت شبانه روزی عوامل و دست اندرکاران پرتلاش رسانه استانی قرار گرفت .
حجت الاسلام و المسلمین کریمی تبار در نشست شورای مدیران  صدا و سیمای مرکز ایلام که با حضور مدیرکل و مدیران مرکز برگزار شد با تقدیر از تلاش اثرگذار معاونت های مختلف صدا و سیمای مرکز ایلام در جذب مخاطب و همچنین انعکاس ظرفیت ها و مشکلات استان در شبکه های مختلف گفت : عملکرد رسانه استانی مرکز ایلام در همایش بزرگ اربعین و همچنین در خصوص انعکاس مشکلات و مطالبات مردم استان در سیل اخیر قابل تقدیر و تشکر است .
حجت الاسلام و المسلمین کریمی تبار به وظیفه سنگین دست اندرکاران رسانه در تبیین اسلام واقعی و القای فرهنگ غنی اسلام در جامعه اشاره کرد و افزود : برنامه سازان صدا و سیمای مرکز ایلام با استفاده از زبان هنر و همچنین ظرفیت نیروهای مستعد و متعهد ضمن جذب مخاطب ، برنده نهایی جنگ نرم با دشمن می باشند.
 مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام هم در نشست شورای مدیران مرکز با تبریک میلاد منجی عالم بشریت و همچنین تقدیر از حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در جمع کارکنان صدا و سیمای مرکز ایلام گفت : رسانه استانی مرکز ایلام با پخش 24 ساعته برنامه های خود ، نه تنها تمام مناطق کشور بلکه بسیاری از نقاط خارج از کشور را هم از نظر رادیویی و تلویزیونی تحت پوشش  قرار می دهد.
بازوند با اشاره به اجرای صحیح تعهدات سازمان در حوزه های مختلف صدا ، سیما ، خبر و مجازی افزود : در حال حاضر پوشش دیجیتال در استان 97 درصد و پوشش آنالوگ صد در صد می باشد .
وی به حادثه سیل اخیر پرداخت و گفت : عملکرد مثبت ، اطلاع رسانی بهنگام و حضور به موقع و سریع همکاران ما موجب کاهش خسارات سیل در استان گردید و از طرفی انعکاس درست مطالبات مردم استان در حادثه سیل و جلب توجه مسئولین کشوری و لشکری از طریق رسانه استانی موجب شد که دراین مدت پنج وزیر ، پانزده معاون وزیر و سرداران سپاه و ارتش برای بررسی خسارت و کمک رسانی به سیل زدگان به استان سفر نمودند.
پس از پایان نشست شورا ی مدیران صدا و سیمای مرکز ایلام ، با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام مراسم جشنی در مرکز برگزار شد .
حجت الاسلام و المسلمین کریمی تبار در این مراسم با تبریک سالروز میلاد مبارک حضرت ولی عصر (عج) گفت : برای برطرف شدن مشکلات جامعه اسلامی باید مقدمات ظهور و شرایط تشکیل حکومت جهانی به رهبری آقا امام زمان (عج)را فراهم نماییم.
تقدیر از فعالان قرآنی مرکز ، برگزاری مولودی خوانی و اجرای مسابقه از جمله بخش های مراسم جشن میلاد نیمه شعبان بود .


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...