جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن تجلی اتحاد ملت ایران اسلامی است - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن تجلی اتحاد ملت ایران اسلامی است

نماینده مردم استان ایلام در مجلس خبرگان رهبری گفت: حضور پرشور و باشکوه مردم در راهپیمایی امروز، نشان دهنده اتحاد و همبستگی ملت سرافراز ایران اسلامی است.

حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن تجلی اتحاد ملت ایران اسلامی است

حجت الاسلام والمسلمین سید محسن سعیدی گلپایگانی در جمع راهپیمایان شهرستان ایوان با تقدیر از حضور پرشکوه مردم در راهمپیمایی 22 بهمن اظهار کرد: مبارزات انقلاب اسلامی با شعارهایی آغاز شد که برخی از آنها مقطعی و برخی هم شعارهای همیشگی برای ملت ما محسوب می شوند.
وی افزود: مهمترین این شعارها که همواره بر سر زبان ملت ایران است شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی است که مایه افتخار و سربلندی مردم در این نظام اسلامی است.
نماینده مردم استان ایلام در مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: مردم ولایتمدار ایران در آغاز پیروزی انقلاب به رهبری امام راحل به این شعارها جامه عمل پوشاندند و امروز می بینیم که ایران هم دارای استقلال کامل است و هم آزادی آن به بار نشسته و هم جمهوریت را دارد و مردم در سرنوشت کشور خود سهیم هستند و حق انتخاب دارند.
حجت الاسلام سعیدی گلپایگانی با تاکید بر محور قرار دادن اسلامیت نظام یادآور شد: همه باید در این راه تلاش کنیم تا آنچه که اسلام از ما می خواهد عمل کرده و جامه عمل بپوشانیم.
وی اضافه کرد: همه باید تلاش کنیم تا به فرامین رهبر معظم انقلاب جامه عمل بپوشانیم و با انجام وظایف دینی و ملی خود در راه سربلندی نظام اسلامی گام برداریم.


گزارش تصویری

مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه