جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

حماسه‌ای دیگر در راه است - نمایش محتوای خبر

 

 

حماسه‌ای دیگر در راه است

در 29 اردیبهشت ماه امسال حماسه‌ای دیگر توسط مردم رقم خواهد خورد.

حماسه‌ای دیگر در راه است

برگزار کردن انتخابات‌های مختلف در کشورمان در طول انتخابات تاکنون نقش تعیین کننده برای مشخص کردن سرنوشت خود و افراد جامعه و نیز اظهار نظر جامعه داشته است.

با توجه به تاکیدات حضرت امام خمینی (ره) در زمان حیات خود و همچنین مقام معظم رهبری برای حضور و مشارکت مردم در انتخابات در احترام به این عزیزان و همچنین اعتلای نظام نقش و حضور مردم و دیدگاه آنان و اظهار نظرکردن آنان در این شرایط بسیار حایز اهمیت است و باید مردم ایران اسلامی در این عرصه نیز حضور حداکثری داشته باشند تا بتوانیم اینگونه همدلی و همبستگی خود را به خوبی به تمام دنیا نشان دهیم.

29 اردیبهشت ماه روزی سرنوشت‌ساز برای مردم و ملت ایران است در این روز دشمنان ما به دنبال این هستند که با هر ترفند و هر توطئه‌‌ای مردم را برای رفتن به پای صندوق رای دلسرد کنند، اما نمی‌دانند که مردم ما هر سال باشکوه‌تر از سال‌های گذشته خود را به خوبی نشان می‌دهند که این خود نشان از همدلی مردم با یکدیگر و همچنین مسؤولین نظام است.

در تمام انتخابات گذشته دشمنان سعی و تلاش بر این داشتند که مردم غیور و انقلابی ایران اسلامی را از رفتن به پای صندوق رای باز دارند و حضور حداکثری نداشته باشند که بیگانگان با توجه به این طرز تفکر خود متوجه شدند که  بارها  در این موضوع شکست خوردند.

بنابراین باید به نحو مطلوب در مقابل آنان مقابله کرده و بصیرت و شناخت خود را افزایش دهیم افرادی را انتخاب کنیم که به نحو مطلوب در راستای انقلاب ، نظام، رفاه و امنیت برای ملت سرافراز ایران به ارمغان آورند.

 

منبع : خبرگزاری فارس - ایلام


گزارش تصویری

مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه