حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۷

حماسه فتح میمک در قاب تصویر رسانه استانی - نمایش محتوای خبر

 

 

حماسه فتح میمک در قاب تصویر رسانه استانی

نشست هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری یادواره فتح میمک در صدا و سیمای مرکز ایلام برگزار و بر بستر سازی لازم برای پوشش مناسب این یادواره تاکید شد.

حماسه فتح میمک در قاب تصویر رسانه استانی

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ شیروی مدیرکل صدا و سیمای ایلام پوشش مناسب برگزاری یادواره فتح میمک را یکی از اولویت های صدا و سیما  عنوان  کرد و گفت :   برگزاری این یادواره ها نقش موثری در آشنایی نسل جوان با رشادت و فداکاری شهدا و رزمندگان اسلام دارد.
شیروی هویت بخشیدن به ایلات ، اقوام و عشایر در چار چوب نظام و ارزش های انقلاب اسلامی را از سیاست های رسانه ای صدا و سیمای مرکز ایلام عنوان کرد و گفت : امسال با برنامه ریزی و هماهنگی صورت گرفته ، مراسم سالگرد عملیات فتح میمک را به بهترین شکل ممکن پوشش خواهیم داد.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز با اشاره به پخش مراسم از شبکه استانی سیمای مرکز ایلام افزود : پخش مراسم حماسه فتح میمک در روز 22 دی از سیمای مرکز ایلام ، پخش مستند های دفاع مقدس ، تیزر ، زیر نویس و حضور فرماندهان ارتش و عشایر غیور ایل خزل در برنامه زنده مانگه شو ، تشریح عملیات فتح میمک از زبان فرماندهان ارتش در رادیو ایلام و پخش گزارش های خبری از شبکه های سراسری از مهمترین برنامه های صدا و سیمای مرکز ایلام در این روز تاریخی است .
سرهنگ غلامیان فرمانده تیپ 183 ارتش اسلام آباد نیز در این نشست با بیان رشادت ها و دلاورمردی های رزمندگان  اسلام در عملیات غرور آفرین فتح میمک گفت : یادواره سالروز فتح میمک جمعه این هفته ساعت 9 صبح با حضور مسئولان کشوری و لشکری در منطقه عمومی دشتلگ میمک برگزار می شود.
در این نشست عشایر و معتمدین ایل خزل از اقدامات و پوشش مناسب صدا و سیمای مرکز ایلام در یادواره حماسه عملیات فتح میمک تقدیر و تشکرکردند .
 


گزارش تصویری

مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه
راه سازی
آموزش
آهنگ تلاش و زندگی
تولید لبنیات
برند پایین
تنگه کافرین