رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

خروج ۳۰۰ هزار زائر از مرزها/۵۰ درصد ترددهای اربعین تاکنون از مرز مهران بوده است - نمایش محتوایی اربعین

 

 

خروج ۳۰۰ هزار زائر از مرزها/۵۰ درصد ترددهای اربعین تاکنون از مرز مهران بوده است

معاون اجتماعی نیروی انتظامی کشوربا اشاره به خروج ۳۰۰ هزار زائر از مرزهای زمینی ، هوایی و دریایی، گفت: ۵۰ درصد ترددهای اربعین تاکنون از مرز مهران بوده است .

خروج ۳۰۰ هزار زائر از مرزها/۵۰ درصد ترددهای اربعین تاکنون از مرز مهران بوده است

 به نقل از کانال خبری پلیس،سردار «سیعد منتظر المهدی» در بازدید از مرز مهران  اظهار کرد: نیروی انتظامی با تمام توان و در بخش های مختلف از پلیس امنیت، گذرنامه، راهنمایی و رانندگی، پلیس راه، یگان ویژه و..در مرزهای چهار گانه حضوری فعال دارد

وی با بیان اینکه تاکنون بیش از ۳۰۰ هزار زائر از مرزهای اعلام شده خارج شده اند که ۵۰ درصد از این میزان سهم مرز مهران بوده است، تصریح کرد: خوشخبتانه امسال اقدامات خوبی در مرز مهران صورت گرفته و تعداد گیت های خروج در این مرز افزایش یافته و همین باعث تسهیل در تردد زائران شده است .

معاون اجتماعی ناجا  به آمادگی ۱۶۰ گیت پلیس در پایانه های مرزی اشاره و  از زائران خواست سفر خود را مدیریت و حتما با ویزا و گذرنامه به مرز مهران مراجعه کنند تا شاهد رفت و آمد زائران به صورت آرام و روان باشیم.

منتظر‌المهدی از زائران خواست  سفر خود را به روزهای آخر موکول نکنند و در همین روزها نسبت به تردد اقدام کنند .

وی با تاکید بر اینکه امکان خروج از مرز بدون گذرنامه و ویزا امکان پذیر نیست ، تاکید کرد: زائران ویزای خود را از مراکز مجاز و معتبر اخذ کنند.