رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۳۰ تیر ۱۳۹۸

درخشش رسانه استانی مرکز ایلام در بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز صدا و سیما - نمایش محتوای خبر

 

 

درخشش رسانه استانی مرکز ایلام در بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز صدا و سیما

صدا و سیمای مرکز ایلام در بیست و یکمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها خوش درخشید.

درخشش رسانه استانی مرکز ایلام در بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز صدا و سیما

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام گفت : برنامه سازان این مرکز توانستند با درخشش در جشنواره تولیدات مراکز صدا و سیما ، هفت عنوان برتر در بخش های مختلف جشنواره را از آن خود کنند.
شیروی افزود :آقایان روح الله اکبری در بخش بهترین کارگردانی فیلم مستند برای مستند جلیل و خلیل ، طالب قبادزاده در بخش تهیه کنندگی برنامه نسیم ، محمد جواد شوهانی در بخش موسیقی ایلام و خانم ها معصومه دارابی برای اثر پژوهشی معرفی مشاغل ، شرایط و چگونگی کارآفرینی با نگاه به فرصت های شغلی موجود در استان در بخش اقتصادی ، طیبه فهیمی نژاد در بخش تهیه کنندگی رادیو برای مستند روشنا ( ویژه شعار سال و اقتصاد مقاومتی ) ، مریم امینی در بخش تهیه کنندگی رادیو برای برنامه های سلام هام ولاتی ( روستا ) و مستند دقیقه ی پنجاه و پنجم ( ویژه دفاع مقدس ) توانستند عناوین برتر بیست ویکمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز را از آن خود کنند.
به گفته مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام همچنین از علی محمد ارسلانی برای اثر پژوهشی آواها و نواهای ایلامی تقدیر شد .
شیروی گفت : صدا و سیمای مرکز ایلام ، در این جشنواره  بیش از 100 اثر در حوزه های صدا ، سیما ، خبر ، موسیقی ، پژوهش و فضای مجازی را تولید و به دبیرخانه بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز استان ها ارسال کرد.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام ضمن تبریک این موفقیت به همه کارکنان و دست اندرکاران رسانه ی استانی گفت : بدون شک این نتایج درخشان حاصل همدلی ، همکاری ، هنرنمایی و تلاش دسته جمعی همه همکاران کوشا و متعهد صدا و سیمای مرکز ایلام است.
بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز استان های صدا و سیما با شعار شبکه های استانی ، چهل سال پایداری ، پیشرفت و افتخار از سوم الی پنجم شهریور ماه با حضور 33 مرکز در استان چهار محال و بختیاری برگزار شد .
گفتنی است صدا و سیمای مرکز ایلام پارسال نیز توانست هشت عنوان برتر در بیستمین جشنواره تولیدات مراکز صدا و سیما را از آن کند.


گزارش تصویری

طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه
راه سازی