جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

درخشش رسانه استانی مرکز ایلام در بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز صدا و سیما - نمایش محتوای خبر

 

 

درخشش رسانه استانی مرکز ایلام در بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز صدا و سیما

صدا و سیمای مرکز ایلام در بیست و یکمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها خوش درخشید.

درخشش رسانه استانی مرکز ایلام در بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز صدا و سیما

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام گفت : برنامه سازان این مرکز توانستند با درخشش در جشنواره تولیدات مراکز صدا و سیما ، هفت عنوان برتر در بخش های مختلف جشنواره را از آن خود کنند.
شیروی افزود :آقایان روح الله اکبری در بخش بهترین کارگردانی فیلم مستند برای مستند جلیل و خلیل ، طالب قبادزاده در بخش تهیه کنندگی برنامه نسیم ، محمد جواد شوهانی در بخش موسیقی ایلام و خانم ها معصومه دارابی برای اثر پژوهشی معرفی مشاغل ، شرایط و چگونگی کارآفرینی با نگاه به فرصت های شغلی موجود در استان در بخش اقتصادی ، طیبه فهیمی نژاد در بخش تهیه کنندگی رادیو برای مستند روشنا ( ویژه شعار سال و اقتصاد مقاومتی ) ، مریم امینی در بخش تهیه کنندگی رادیو برای برنامه های سلام هام ولاتی ( روستا ) و مستند دقیقه ی پنجاه و پنجم ( ویژه دفاع مقدس ) توانستند عناوین برتر بیست ویکمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز را از آن خود کنند.
به گفته مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام همچنین از علی محمد ارسلانی برای اثر پژوهشی آواها و نواهای ایلامی تقدیر شد .
شیروی گفت : صدا و سیمای مرکز ایلام ، در این جشنواره  بیش از 100 اثر در حوزه های صدا ، سیما ، خبر ، موسیقی ، پژوهش و فضای مجازی را تولید و به دبیرخانه بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز استان ها ارسال کرد.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام ضمن تبریک این موفقیت به همه کارکنان و دست اندرکاران رسانه ی استانی گفت : بدون شک این نتایج درخشان حاصل همدلی ، همکاری ، هنرنمایی و تلاش دسته جمعی همه همکاران کوشا و متعهد صدا و سیمای مرکز ایلام است.
بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز استان های صدا و سیما با شعار شبکه های استانی ، چهل سال پایداری ، پیشرفت و افتخار از سوم الی پنجم شهریور ماه با حضور 33 مرکز در استان چهار محال و بختیاری برگزار شد .
گفتنی است صدا و سیمای مرکز ایلام پارسال نیز توانست هشت عنوان برتر در بیستمین جشنواره تولیدات مراکز صدا و سیما را از آن کند.


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...