اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | چهارشنبه، ۹ فروردین ۱۳۹۶

در آستانه نوروز باستانی؛ نرم افزار جامع گردشگری استان ایلام رونمایی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

در آستانه نوروز باستانی؛ نرم افزار جامع گردشگری استان ایلام رونمایی شد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام از رونمایی نرم افزار معرفی جاذبه های گردشگری استان ایلام (اپلیکیشن) ویژه ایام نوروز خبر داد.

در آستانه نوروز باستانی؛ نرم افزار جامع گردشگری استان ایلام رونمایی شد

مراسم رونمایی از نرم افزار جامع گردشگری در نشست ستاد سفرهای نوروزی استان ایلام با حضور مسئولان و اعضای این ستاد انجام شد.
"عبدالمالک شنبه زاده"، مدیر کل میراث فرهنگی استان ایلام در این مراسم اظهار کرد: این نرم افزار (اپلیکیشن) توسط تیم اجرایی اندروید استان ایلام و با مدیریت محمدکریم جعفریان به سفارش اداره کل میراث فرهنگی استان تهیه شده است.
وی با بیان اینکه این نرم افزار (اپلیکیشن) جاذبه های گردشگری استان ایلام را معرفی می کند، افزود: جاذبه های گردشگری استان در این نرم افزار به تفکیک شهرستان ها معرفی می شود تا گردشگران براحتی بتوانند از اماکن دیدنی مورد علاقه خود بازدید کنند.
شنبه زاده تاکید کرد: اماکن تاریخی، موزه ها، خانه های تاریخی، قلعه ها و محوطه های تاریخی، تپه ها، آثار تاریخی، آتشکده ها، اماکن زیارتی، یادمان های دفاع مقدس، امامزادگان، گردشگاه ها، روستاها و جاذبه های طبیعی و جغرافیایی استان ایلام در این نرم افزار به خوبی معرفی شده است.
وی یادآور شد: علاقه مندان بویژه مهمانان و گردشگران نوروزی می توانند برای دانلود این نرم افزار به آدرس http://cafebazaar.ir/app/?id=ir.mohammad.suppotrDesign&ref مراجعه و آن را بر روی گوشی تلفن همراه خود نصب کنند


گزارش تصویری

جشن انقلاب در شهرستان سیروان
هوره آواز اساطیر کهن
فرهنگ و تمدن دهلران در عهد...
سالگرد شهادت شهید کشوری
نشست ستاد اربعین
برنامه ریزی برای خدمات رسانی...
خدمت به زائرین
افزایش تردد زائران از مرز...