جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

دستاوردهای انقلاب منافع غرب و آمریکا را در جهان به خطر انداخته است - نمایش محتوای خبر

 

 

دستاوردهای انقلاب منافع غرب و آمریکا را در جهان به خطر انداخته است

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام دستاوردهای انقلاب را عامل نگرانی غرب و آمریکا و به خطر انداختن منافع آنها در منطقه و جهان دانست.

دستاوردهای انقلاب منافع غرب و آمریکا را در جهان به خطر انداخته است

 سردار سید صادق حسینی در جمع راهپیمایان دهلرانی در مسجد جامع این شهر اظهار کرد: هدف نظام مقدس اسلامی مقابله همه جانبه با استکبار در همه عرصه هاست.
وی افزود: هر از چند گاهی آمریکا به بهانه های مختلف مردم فهیم ما را تهدید می کند اما مردم با بصیرت، با شور و نشاط انقلابی ایران به صورت خودجوش با حضور در اینگونه مراسم ها جواب یاوه گویی های استکبار را می دهند.
سردار حسینی با اشاره به اینکه از نظر امکانات و تجهیزات نظامی آماده دفاع و مقابله با دشمن متجاوز هستیم، تاکید کرد: بزرگترین ارتش و نیروی انقلاب و مدافع ارزش های آن مردم هستند و بارها با حضور گسترده خود درس بزرگی به یاوه گویان داده اند.
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام، عامل اصلی بازیابی قدرت اسلام و تحولات جهان اسلام را ناشی از انقلاب امام خمینی(ره) دانست و گفت: علت نگرانی غرب و آمریکا از نظام اسلامی همان دستاوردهای انقلاب است که منافع آنها را در جهان به خطر انداخته است.
سردار حسینی انقلاب اسلامی را عصاره تلاش انبیای الهی، ائمه معصومین (ع) و مجاهدان اسلام دانست و سنبل آن را امام امت و ملت اعلام کرد و افزود: اگر مشکلی در زمینه مالی و اقتصادی وجود دارد متعلق به کسانی است که مخالف نظام هستند و گرنه دامن انقلاب پاک است.
وی نظام اسلامی را نمونه از قدرت معنوی و عنصر اصلی آن را مردم دانست و یادآور شد: برای حفظ ارزش ها باید تلاش همه جانبه کرد و امروز مردم ایران بویژه مرزنشینان در دفاع از انقلاب و ارزش ها نمره عالی قبولی گرفتند.
وی با اشاره به علت های مقابله آمریکا و ایادی استکبار با نظام اسلامی افزود: آنها می خواهند نور عدالت بخش اسلام را در جهان و منطقه که اثر گذار است را بگیرند چون این نور نشان از گسترش روز افزون اسلام می دهد.
سردار حسینی تشکیل حکومت دینی، استقلال و آزادی، نه شرقی و نه غربی را از دستاوردهای انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: سیاست خارجی ما همچنان نه شرقی و نه غربی و تکیه بر توان داخلی است.
وی فساد، وابستگی و استبداد را از شاکله های رژیم ستم شاهی دانست و تاکید کرد: امروز نظام ما در جهان مستقل است و آزادی در نظام اسلامی در همه ابعاد دارای تعاریف و معانی خاص است که امام آنها را تعریف کرد.
وی با اشاره به تعریف درست ولایت فقیه و ساختار سیاسی در نظام اسلامی اظهار کرد: ولایت فقیه به ما هویت داد و شیعه را به جهان معرفی کرد.
سخنران راهپیمایی 22 بهمن در دهلران افزود: امروز قدرتمندی ما در جهان و شکست سیاست های آمریکا و انگلیس در منطقه از برکات و اثرات انقلاب در سطوح منطقه ایی و بین المللی است.
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام با اشاره به اینکه اگر خط امام و رسالت امام عملیاتی شود به نظام آسیبی نمی رسد، گفت: اعتماد به غرب یعنی دوری از خط امام و انقلاب و کسانی که به این راه بروند، شکست می خورند.
سردار حسینی با اشاره به این بیان امام راحل که آمریکا سلطه گر است و ما سلطه ستیز، ادامه داد: این سلطه ستیزی کشورمان با حمایت و پشتیبانی مردم که عامل تولید قدرت برای رهبری و نظام هستند، با صلابت و اقتدار ادامه دارد.
وی با اشاره به دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در همه عرصه ها افزود: انقلاب اسلامی به افق های بلند نظر دارد و باید برای همه جهان الگوی مناسب باشیم.


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...