جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

دست پر صدا و سیمای مرکز ایلام در استقبال از نوروز 98 - نمایش محتوای خبر

 

 

دست پر صدا و سیمای مرکز ایلام در استقبال از نوروز 98

صداو سیمای مرکز ایلام با تهیه و تدارک ویژه برنامه های متنوع ضمن ایجاد آگاهی بخشی و امید آفرینی لحظات شاد و مفرحی را برای مخاطبان شبکه استانی مرکز ایلام رقم خواهد زد .

دست پر صدا و سیمای مرکز ایلام در استقبال از نوروز 98

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ مدیرکل صدا و سیمای از تدارک همه جانبه این مرکز برای برنامه های نوروز 98 خبر داد و گفت : رسانه استانی مرکز ایلام در حالی به استقبال نوروز 98 می رود که برنامه های آن جذاب تر ، دیدنی تر و شنیدنی تر از همیشه خواهد بود.
بازوند افزود : سیمای مرکز ، برنامه های ویژه ای تدارک دیده شده و عوامل و دست اندرکاران معاونت سیما با تهیه ، تولید ، تامین و پخش فیلم ها و سریال های جذاب و گوناگون به استقبال بهار می روند .
وی به ویژه برنامه تحویل سال نو اشاره کرد و گفت : جنگ شبانه و هارانه و برنامه زنده راهیان نور ، برنامه های تولیدی جرخه جم ،آبادی ، مستند ایلام و همچنین برنامه های تامینی ایرانی ، مستند آداب و رسوم ، سینمایی خارجی و ایرانی ، سینمایی پویا نمایی ، سریال طنز ، مجموعه کلاه قرمزی ، روایت فتح و ... از جمله برنامه های تدارک دیده شده این معاونت برای نوروز 98 است که از ساعت یک بامداد روز اول فروردین ماه به صورت 24 ساعته مخاطبان تلویزیون ایلام را همراهی می کند .
مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام افزود : در ایام عید رادیوی استانی هم با ویژه برنامه هایی همچون هناس وهار ( نفس بهار ) ویژه لحظه سال تحویل به صورت زنده ، سیران وهار ، وهار ایلام ، گلبانگ شبانه ، مسابقه گوی و میدان ، بزه خه نگ ، فرهنگ مردم ، موج خنده و دنگیل دیاری میهمان مخاطبان رادیو ایلام است .
بازوند با اشاره به اینکه خبرنگاران ، گزارشگران ، تصویر برداران و سایر عوامل معاونت خبر مرکز ایلام آماده اطلاع رسانی و تولید و پخش گزارش های مختلف از آداب و رسوم و ظرفیت های استان ایلام در نوروز برای پخش از شبکه های استانی و سراسری هستند افزود : تولید و پخش گزارش های مختلف شامل انعکاس ظرفیت های گردشگری و معرفی مکان های دیدنی و طبیعی استان ، گزارش از کاروان های راهیان نور از مناطق عملیاتی شرهانی در دهلران و قلاویزان در مهران و سایر مناطق عملیاتی استان ، گزارش از بازار شب عید با محوریت حضور مردم ، گزارش استقرار گروههای امداد و نجات هلال احمر و پلیس راه در نیمه اسفند تا پانزدهم فروردین ، گزارش شهرستان ها از مناطق دیدنی و تفریحی و بازدید مسافران نوروزی از این مناطق از جمله این فعالیت هاست .
وی در خصوص فعالیت های معاونت فضای مجازی مرکز گفت : معرفی اماکن تاریخی ، طبیعی و مذهبی استان ، معرفی برنامه های شاخص صدا و سیما ، کاروان راهیان نور ،اطلاع رسانی در مورد وضعیت راه ها و هواشناسی در قالب های بنر ، عکس نوشته ، ویدئو کلیپ ، پادکست و استیکر حاصل تدارک گسترده معاونت فضا ی مجازی مرکز ایلام برای همراهی با مخاطبان شبکه استانی در نوروز 98 است .


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...