جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

دهه فجر فرصت بیان دستاوردها، ارزش ها و آرمان های انقلاب است - نمایش محتوای خبر

 

 

دهه فجر فرصت بیان دستاوردها، ارزش ها و آرمان های انقلاب است

فرماندار سیروان با بیان اینکه امسال مردم در راهپیمایی 22 بهمن با شکوهتر از همیشه شرکت می کنند، گفت: دهه فجر فرصت بیان دستاوردها، ارزش ها و آرمان های انقلاب و زمانی است که مردم ایران اسلامی یک بار دیگر با آرمان های بنیانگذار انقلاب اسلامی و شهدا تجدید بیعت کنند.

دهه فجر فرصت بیان دستاوردها، ارزش ها و آرمان های انقلاب است

بهمن جلیلیان اظهار کرد: با توجه به شرایط خاص منطقه، حضور مردم با اتحاد و یکپارچگی بیشتر در راهپیمایی 22 بهمن نشان دهنده حمایت و پاسداری آنان از ارزش های انقلاب اسلامی در مقابل تهدید دشمنان است.
وی افزود: مردم با مشت های گره کرده و حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر حمایت قاطع خود را از سیاست های نظام اسلامی اعلام می کنند و وحدت، همدلی که نماد قیام ملت سربلند ایران علیه ظلم و استبداد است را به نمایش می گذارند.
جلیلیان تاکید کرد: جمهوری اسلامی در بعد داخلی و خارجی با توجه به مذاکرات هسته ای و معادلات خاورمیانه در شرایطی ویژه قرار گرفته بر همین اساس حضور آحاد مردم به شکلی متحد و منسجم در این راهپیمایی یک امتیاز بزرگ برای تثبیت جایگاه کشورمان در جهان است.
فرماندار سیروان یادآور شد: در شرایط کنونی دشمنان با پیاده سازی نقشه‌هایی در مسائل اقتصادی،‌ سیاسی و فرهنگی به‌ دنبال برهم زدن وحدت مردم و ایجاد اختلاف در نظام اسلامی هستند اما مردم ایران هوشیارند و زیاده‌ خواهی‌های کشورهای استکباری را هرگز نمی پذیرند.


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...