رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۸

دیدار مدیرکل ، معاونین و مدیران صدا و سیمای مرکز ایلام با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیرکل ، معاونین و مدیران صدا و سیمای مرکز ایلام با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام

در نشست مدیران صدا و سیمای مرکز ایلام با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام بر نقش مهم صدا و سیما در فرهنگ سازی و پیشگیری از معضلات و آسیب ها ی اجتماعی تاکید شد.

دیدار مدیرکل ، معاونین و مدیران صدا و سیمای مرکز ایلام با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در این نشست با اشاره به اهمیت صدا و سیما در ترویج فرهنگ انقلابی ، اسلامی گفت : رسانه ی استانی مرکز ایلام می تواند با نمایش ظرفیت ها و توانمندی های استان ، نقش مهمی در توسعه و اشتغال ایفا کند.
حجت الاسلام و المسلمین کریمی تبار همچنین به توان رسانه استانی در فرهنگ سازی اشاره کرد و افزود : با ساخت و تولید برنامه های مختلف می توان از گسترش آسیب ها و مشکلات اجتماعی جلوگیری کرد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با تقدیر از صدا و سیمای مرکز ایلام در پوشش مراسم ، اربعین حسینی گفت : عوامل پر تلاش رسانه استانی بزرگترین راهپیمایی شیعیان جهان در مرز مهران را به بهترین شکل ممکن در شبکه های استانی ، ملی و بین المللی منعکس کردند.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام هم در این نشست به اهمیت جایگاه ولی فقیه در جامعه  پرداخت و گفت : ترویج فرهنگ ناب اسلامی در راستای سیاست های ابلاغی رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران سر لوحه کار برنامه سازان رسانه استانی مرکز ایلام است.
دکتر بازوند صدا و سیمای مرکز ایلام را مجموعه ای با نشاط ، سر زنده ، پویا و فعال خواند و افزود : نمایش کار آمدی نظام و ایجاد فضایی پر امید و نشاط همواره مورد توجه دست اندرکاران صدا و سیمای مرکز ایلام است .
وی به اسقبال مخاطبان از برنامه های رسانه استانی اشاره کرد و گفت : میزان رضایتمندی مردم از برنامه های سیمای ایلام 87 درصد ، صدا 90 درصد و خبر 72 درصد است.


گزارش تصویری

طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه
راه سازی