سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

دیدار نوروزی مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار نوروزی مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام

مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام همراه با جمعی از معاونین و مدیران مرکز با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام دیدار و گفت وگو کردند.

دیدار نوروزی مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در این دیدار ضمن تبریک سال نو گفت : با استفاده از زبان هنر می توان مهم ترین چشم انداز و اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در جامعه ترویج و مردم را با آرمان های امام و انقلاب همراه و همگام نمود.
حجت الاسلام و المسلمین کریمی تبار ضمن تقدیر از عملکرد مثبت صدا و سیمای مرکز ایلام افزود: رسانه استانی مرکز ایلام توانسته است با تولید و پخش برنامه های مختلف ضمن جلب اعتماد و رضایت مردم ، نقش مهمی در توسعه فرهنگی استان داشته باشد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت : شورای فرهنگ عمومی استان آماده همکاری با رسانه استانی و اعلام نظرات و پیشنهادات نخبگان و کارشناسان فرهنگی و مذهبی استان ،به منظور غنی سازی و ارتقای هرچه بیشتر برنامه های صدا و سیمای مرکز ایلام است .
بازوند مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام نیز در این نشست گفت : تولید و پخش ویژه برنامه های مفرح و شادی بخش و امید آفرین متناسب با فرهنگ و هویت استان ، از مهم ترین اولویت های برنامه سازی در رسانه استانی است.
وی به پوشش رسانه ای مناسب سفر کاروان های راهیان نور به مناطق عملیاتی استان هم اشاره کرد و افزود : با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگه داشتن یاد و خاطره رشادت و پایمردی مردم استان ایلام در دوران دفاع مقدس ، گروه های برنامه ساز رسانه استانی با استقرار در یادمان های دفاع مقدس استان ، مخاطبان را با حال و هوای سفر کاروان راهیان نور به استان همراه می کنند.
بازوند با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام سال رونق تولید افزود : رسانه استانی مرکز ایلام امسال نیز همچون سنوات گذشته با معرفی ظرفیت ها و قابلیت های مهم استان در توسعه اقتصادی و رونق تولید ملی در استان ایلام نقش اساسی ایفاء خواهد نمود.
بازوند از آمادگی کامل صدا و سیمای مرکز ایلام برای آگاه سازی مردم در هنگام بروز حوادث غیر مترقبه خبرداد و افزود : دست اندرکاران و عوامل رسانه استانی در حادثه اخیر ، با دعوت از مسئولین ارشد استان و کارشناسان ، مردم را از خطرات احتمالی سیل آگاه کردند.


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...