رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

راه‌اندازی ۴۷ ایستگاه پلیس در مسیر تردد زائران اربعین در ایلام - نمایش محتوایی اربعین

 

 

راه‌اندازی ۴۷ ایستگاه پلیس در مسیر تردد زائران اربعین در ایلام

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به تدوین طرح جامع اربعین گفت: ۴۷ ایستگاه پلیس در مسیر تردد زائران اربعین حسینی از ورودی استان تا پایانه مرزی مهران راه‌اندازی می‌شود.

راه‌اندازی ۴۷ ایستگاه پلیس در مسیر تردد زائران اربعین در ایلام

سردار «نورعلی یاری» در نشست قرارگاه اربعین که به ریاست فرمانده نیروی انتظامی در پایانه مرزی مهران برگزار شد، اظهار کرد: طرح جامع اربعین با محوریت سه حوزه کنترل جمعیت، مدیریت ترافیک و امنیت مرزی و پایانه مرزی مهران طراحی و تدوین شده است .

وی با اشاره به اینکه همه امکانات و ظرفیت‌های استان برای اجرای ماموریت بزرگ اربعین بسیج شده‌اند، افزود: از ورودی استان در حمیل تا پایانه مرزی مهران ۴۷ ایستگاه تلفیقی پلیس از پلیس راه، پیشگیری و پلیس امنیت مسیر تردد زائران اربعین را تحت پوشش ترافیکی امنیتی و نظامی قرار خواهند داد .

یاری ساماندهی پارکینگ‌ها را از دیگر اقدامات امسال نیروی انتظامی عنوان کرد و گفت: با تجربیاتی که در سال‌های گذشته به دست آوردیم پارکینگ‌های موجود ساماندهی و برای ارائه خدمات مناسب و بهینه به شرکت‌های انتظام واگذار شدند .

فرمانده انتظامی استان ایلام تکمیل اتاق مانیتورینگ و ساخت قرارگاه مرکزی را از اقدامات زیرساختی پلیس استان عنوان کرد و گفت: برای تسهیل در تردد زائران اربعین امسال از تردد موتورسیکلت، وانت بارها و دستفروش ها از پل زائر تا پایانه مرزی مهران ممانعت خواهد شد.