حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۷

راه مقابله با فتنه‌گران اطاعت محض از امام خامنه‌ای است - نمایش محتوایی بصیرت

 

 

راه مقابله با فتنه‌گران اطاعت محض از امام خامنه‌ای است

کانون عتبات عالیات دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: راه مقابله با فتنه‌گران اطاعت محض از امام خامنه‌ای است .

راه مقابله با فتنه‌گران اطاعت محض از امام خامنه‌ای است

در بخشی از بیانیه کانون عتبات عالیات دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام آمده است: در هشتمین سالگرد حماسه 9 دی ماه "روز بصیرت و تجدید میثاق امت با ولایت "در مسجد جامع شهر ایلام گرد هم میاییم.

این بیانیه ادامه می‌دهد: کانون عتبات عالیات دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام نیز همراه با جامعه فرهیختگان دانشگاهی حضور آگاه مردم ،اساتید و دانشجویان را ارج نهاده و با رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه‌ای مد ظله العالی تجدید میثاق می‌کنیم.

این بیانیه یادآور می‌شود: سخنان معظم له را در جمع اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در مورخه 96/10/6 را فصل الخطاب قرار داده و در دفاع از حریم مقدس ولایت با توسل به فرهنگ عظیم عاشورای حسینی جان خود را در طبق اخلاص نهاده تقدیم می‌کنیم .

این بیانیه اضافه می‌کند: ما راه مقابله با فتنه گران را اطاعت محض از امام خامنه‌ای مد ظله العالی و تبیین بیانات ایشان ،  بصیرت افزایی و آگاهی بخش، حضور اگاهانه میلیونی مردم در تمام صحنه‌ها و مناسبت‌ها از جمله سالگرد 9 دی می‌دانیم تا انقلاب اسلامی را به انقلاب جهانی حضرت مهدی (عج) متصل کنیم.

این بیانیه یادآور می‌شود: اکنون انتظار می‌رود مخاطبین  سخنان اخیر رهبری از اشتباه خود عبرت بگیرند و از توهم خارج شوند و با استغفار به درگاه الهی و عذر خواهی از پیشگاه ملت به صراط مستقیم انقلاب برگردند قبل از انکه خود را در صف ضالین ببینند.

خبرگزاری فارس