رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۴ تیر ۱۳۹۸

رقابت 72 نفر در پانزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت صدا و سیمای مرکز ایلام - نمایش محتوای خبر

 

 

رقابت 72 نفر در پانزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت صدا و سیمای مرکز ایلام

مراسم افتتاحیه پانزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت صدا و سیمای مرکز ایلام ویژه کارکنان شاغل ، بازنشسته و خانواده های ایشان برگزار شد.

رقابت 72 نفر در پانزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت صدا و سیمای مرکز ایلام

به گزارش روابط عمومی  مرکز ایلام ؛ در این مراسم که جمعی از معاونین ، مدیران و کارکنان مرکز و خانواده های ایشان حضور داشتند ، حجت الاسلام سلیمی از کارشناسان مذهبی استان گفت : قرآن ، معجزه ایست که تمامی دستورات زندگی در آن آمده و با عمل به دستورات آن می توان مسیر صحیح را شناخت و رستگاری هر دو جهان را بدست آورد.
پانزدهمین دوره ی مسابقات قرآن عترت صدا و سیمای مرکز ایلام در مرحله ی استانی در بخش های حفظ و قرائت قرآن کریم ، مفاهیم و معارف اهل بیت ، پژوهش و تحقیقات قرآنی ، مسابقات ویژه کودکان و نوجوانان و فیلم کوتاه ، فضای مجازی و تذهیب با محوریت موضوعات قرآنی با حضور 72 نفر از کارکنان شاغل و بازنشسته مرکز و خانواده هایشان برگزارشد.
گفتنی است به منظور انگیزه بخشی و ایجاد خاطره ی بیادماندنی از خردسالان شرکت کننده در این مسابقات با اهدا یک جلد کلام الله مجید ، لوح و هدیه تجلیل شد.
نفرات برتر این دوره از مسابقات به مسابقات کشوری که با حضور نفرات برتر مراکز استانها و تهران برگزار می شود راه خواهند یافت.
صدا و سیمای مرکز ایلام در سال ‌های۹۴ و۹۵ با کسب تندیس مسابقات وعناوين برتر در رشته های مختلف و شرکت بیش از ۱۸۰ نفر ، حضور درخشانی در اين رقابت ها داشته است .
 


گزارش تصویری

طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه
راه سازی