جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

رمضان امسال بیش از شش هزار نفر حامی ایتام استان ایلام شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

رمضان امسال بیش از شش هزار نفر حامی ایتام استان ایلام شدند

معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) ایلام گفت: در طول ماه مبارک رمضان امسال شش هزار و 700 حامی جدید به جمع افراد خیر برای حمایت از ایتام زیر پوشش این نهاد اضافه شدند که از این تعداد شش هزار نفر از طریق برنامه ماه عسل ثبت نام کردند.

رمضان امسال بیش از شش هزار نفر حامی ایتام استان ایلام شدند

رمضان دستیاری اظهار کرد: این تعداد حامی جدید در لیالی قدر و نیز هفته اکرام ایتام ماه رمضان امسال برای حمایت از ایتام مددجوی زیر پوشش این نهاد ثبت نام و اعلام آمادگی کردند.
وی ادامه داد: در ماه رمضان امسال در تمام مساجد محل برگزاری مراسم احیا در سراسر استان پایگاه های ثبت نام حامی دایر شده بود و همچنین تعدادی از مددکاران جهت ثبت نام حامی به تهران اعزام شده و با حضور در پایگاه های ویژه با همکاری امداد استان تهران در این امر فعالیت داشتند.
به گفته دستیاری، در جریان این برنامه های استانی بیش از 700 حامی ثبت نام شدند و همچنین از طریق برنامه ماه عسل تاکنون شش هزار حامی طرح محسنین و اکرام ایتام برای حمایت از نیازمندان استان ایلام از سراسر کشور ثبت نام قطعی کردند.
دستیاری تعداد کل ایتام زیر 18 سال این استان را سه هزار نفر اعلام کرد و گفت: اکنون 15 هزار و 700 نفر خیر بومی و غیر بومی این افراد را سرپرستی و از آنها حمایت می کنند.
معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) ایلام اضافه کرد: تا پیش از ماه رمضان امسال هر یتیم مددجوی زیر پوشش این نهاد بین 5 تا شش حامی داشت که با احتساب حامیان جدید تعداد کل این افراد به 22 هزار و 400 نفر افزایش و هر یتیم مددجو بین 7 تا 8 حامی خواهد داشت.

21 هزار خانوار در استان ایلام زیر پوشش خدمات حمایتی کمیته امداد امام خمینی (ره) ایلام قرار دارند.


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...