جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

روحانیون در طول انقلاب همواره نقش آگاهی بخشی و روشنگری جامعه را بر عهده داشتند - نمایش محتوای خبر

 

 

روحانیون در طول انقلاب همواره نقش آگاهی بخشی و روشنگری جامعه را بر عهده داشتند

مشاور استاندار ایلام در امور روحانیون گفت: نقش بارز روحانیت در قبل و پس از انقلاب بویژه دوران مبارزه با رژیم منفور ستم شاهی همواره آگاهی بخشی، روشنگری و افشاگری ماهیت پلید رژیم طاغوت و دشمنان اسلام بوده است.

روحانیون در طول انقلاب همواره نقش آگاهی بخشی و روشنگری جامعه را بر عهده داشتند

حجت الاسلام محمد محمدیان اظهار کرد: مردم با اعتماد و تکیه به روحانیون مبارزی همچون آیت الله میرزای شیرازی، آیت الله کاشانی، امام خمینی (ره) به عنوان افراد آگاه به احکام اسلامی اتحاد خود را در مقابل دشمنان حفظ کرده و پیروز شدند.
وی افزود: اگر نقش روشنگری و آگاهی بخشی این علمای بزرگ نبود که مردم به پشتوانه آنان بیدار و هوشیار شوند امروز شاهد پیروزی انقلاب و اقتدار آن در جهان نبودیم.
حجت الاسلام محمدیان اضافه کرد: در همین برهه از انقلاب مردم با ولایتمداری خود و سخنان روشنگر رهبر انقلاب به عنوان یک روحانی مبارز و شجاع در شرایط سخت از زیر بار تحریم ها و فشارهای دشمنان به سلامت گذر کردند.
وی گفت: روحانیون همواره نقش ارزنده و مهم در دفاع از دستاوردهای انقلاب داشته اند و با حضور در همه صحنه های حساس و هدایت مردم این نقش خود را ایفا کرده اند.
وی یادآور شد: دستاوردهای انقلاب اسلامی در همه بخش ها باید محور اصلی سخنان روحانیون و ائمه جمعه باشد زیرا این انقلاب حاصل مجاهدت ها و خون بهای هزاران عزیزی است تا به سلامت بدست برسد.
وی پیروزی غرور آفرین انقلاب اسلامی را یکی از مناسبات مهم در عصر معاصر اعلام کرد و افزود: جشن های این مناسبت فرخنده و مبارک باید پرشور، با نشاط و با حضور و مشارکت گسترده مردم برگزار شود.
حجت الاسلام محمدیان با بیان اینکه حضور در راهپیمایی 22 بهمن اوج علاقه مردم به نظام، آرمان های امام، شهدا و بیعت با رهبری است، تاکید کرد: حضور پر شور همه آحاد مردم مایه یاس دشمنان نظام و تاثیر گذار در عزت و اقتدار جمهوری اسلامی است.
وی یادآور شد: اسلام دین بزرگ انسانیت و عزت بشریت است و به همین دلیل همه باید با روشنگری علما و روحانیون توجه کنند تا فریب خناسان و وسوسه گران و دشمنان نظام و انقلاب را نخورند.
حجت الاسلام محمدیان گفت: وقتی دشمنان حضور پرشور و آگاهانه آحاد مختلف مردم در راهپیمایی 22 بهمن را نظاره می کنند متوجه خواهند شد که این انقلاب چقدر هوادار دارد که با گذشت 38 سال هنور بر سر عهد و پیمان خود برای دفاع از دستاوردهای آن هستند به همین خاطر جرات نمی کنند با انقلاب اسلامی ایران در بیفتند.


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...