جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

روز جمعه 29 اردیبهشت شعب اخذ رای خانه دوم ملت ایران است - نمایش محتوای خبر

 

 

روز جمعه 29 اردیبهشت شعب اخذ رای خانه دوم ملت ایران است

بخشدار هندمینی از توابع شهرستان بدره گفت: روز جمعه 29 اردیبهشت شعب اخذ رای خانه دوم ملت ایران می شوند تا مشروعیت و مقبولیت بیش از پیش را برای استحکام بخشی استوانه های نظام مقدس جمهوری اسلامی به ارمغان آورند.

روز جمعه 29 اردیبهشت شعب اخذ رای خانه دوم ملت ایران است

مهرداد کریمی  اظهار کرد: جلب مشارکت حداکثری در چهارچوب قانون و ضوابط مربوطه و مبتنی بر امانت داری و اخلاق گرایی اصلی ترین وظیفه مجریان و برگزار کنندگان انتخابات است.
وی افزود: مشارکت حداکثری برای افزایش مقبولیت رئیس جمهوری و همچنین منتخبان شورای اسلامی شهر و روستا مهم است و قابلیت عرض اندام و مانور بیشتری به منتخب مردم در عرصه های ملی و بین المللی می دهد.
کریمی با اشاره به حساسیت بین المللی و منطقه ای نسبت به انتخابات ایران تاکید کرد: کسانی که دوست ندارند جمهوری اسلامی در مسیر توسعه و پیشرفت باشد اینک بدنبال سیاه نمایی و دلسرد کردن مردم هستند تا مشارکت در انتخابات کمتر باشد ولی مردم ما در همه عرصه ها نشان داده اند که موقعیت شناس و آگاه به مسائل هستند.
بخشدار هندمینی در مورد انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا هم یادآوری کرد: باید در انتخابات شوراها افرادی انتخاب شوند که توانمندی لازم در شناسایی، پیگیری و ارائه راهکار برای حل مشکلات مردم را داشته باشند.
وی در مورد مهمترین فرامین رهبر معظم انقلاب در برگزاری انتخابات گفت: زمینه سازی برای انتخابات پرشور و با نشاط در جامعه، سالم بودن و رقابتی بودن، پرهیز از دلسرد کردن مردم و در مدار و مسیر قانونی بودن از تاکیدات معظم له است.
کریمی در خصوص تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات در بخش هندمینی افزود: 250 نفر در قالب هیات های اجرایی، نظارت، بازرسی، اعضای شعب، نمایندگان بخشدار و نیروی انتظامی در برگزاری انتخابات مشارکت دارند.
به گزارش ایرنا، تعداد 28 شعبه اخذ رای به منظور برگزاری انتخابات در شهرستان بدره پیش بینی شده که 27 صندوق ثابت و یک صندوق سیار است از این تعداد چهار صندوق شهری و 24 صندوق روستایی است.
از این تعداد شعه اخذ رای، 13 شعبه ثابت در بخش هندمینی و 14 شعبه ثابت و یک شعبه سیار نیز در بخش مرکزی مستقر می شود.
بدره مطابق آمار رسمی سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 1395 دارای چهار هزار و 311 خانوار و 15 هزار و 614 نفر جمعیت است که از این تعداد، چهار هزار و 278 نفر شهری و 11 هزار و 336 نفر روستایی هستند.
بدره در 87 کیلومتری ایلام قرار داردودر تیرماه سال 1392 از بخش به شهرستان ارتقا یافت و دارای دو بخش مرکزی و هندمینی است.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه 29 اردیبهشت به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...