جهش تولید | پنج‌شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹

رونمایی از صفحه استانی خبرگزاری صدا و سیمای مرکز ایلام - نمایش محتوای خبر

 

 

رونمایی از صفحه استانی خبرگزاری صدا و سیمای مرکز ایلام

صفحه استانی خبرگزاری صدا و سیمای مرکز ایلام به منظور انتشار رویدادها و اخبار این استان و همچنین آخرین خبرها از وضعیت زائران در آستانه اربعین راه اندازی شد.

رونمایی از صفحه استانی خبرگزاری صدا و سیمای مرکز ایلام

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، قائم مقام خبرگزاری صدا و سیما در مراسم راه اندازی صفحه استانی ایلام با اشاره به اهمیت فضای مجازی و ضرورت توجه ویژه به این حوزه، گفت: افتتاح صفحات استانی خبرگزاری صدا و سیما در همین چارجوب است.
عابدینی با اشاره به توصیه اکید مقام معظم رهبری مبنی بر استفاده از ظرفیت فضای مجازی در سازمان صدا و سیما، افزود: در دهه دوم قرن بیستم به هیچ عنوان نمی توانیم فضای مجازی را در انعکاس اخبار نادیده بگیرم.
قائم مقام خبرگزاری صدا و سیما با اشاره به قابلیتهای ویژه استان  ایلام و ضرورت بازتاب رویدادهای استان،افزود: فضای مجازی و صفحه استانی خبرگزاری می تواند فرصت مناسبی در این زمینه باشد.
وی گفت : امروز پویایی و شکوفایی اقتصادی ، گسترش روابط دیپلماتیک،توسعه فرهنگی ، تبیین اهمیت و تاثیر دین در ابعاد زندگی فردی و اجتماعی نیازمند استفاده از ظرفیت رسانه و زبان هنر و رسانه است.
شیروی مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام هم در افتتاح صفحه استانی  خبرگزاری صدا و سیما منتهی به اربعین حسینی را به فال نیک  گرفت و گفت: استان ایلام ظرفیت های فراوانی در زمینه دفاع مقدس و اربعین حسینی دارد که با افتتاح این صفحه انعکاس این ظرفیت ها به خوبی انجام می شود.
فتاحی معاون خبر صدا و سیمای مرکز ایلام هم گزارشی از فعالیت های این معاونت ارائه کرد.
صفحه استانی خبرگزاری صدا و سیمای مرکز ایلام به آدرس http://ilam.iribnews.ir در دسترس مخاطبان است.


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...