حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۲۶ آذر ۱۳۹۷

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام خبر داد : استقرار تجهیزات پزشکی بیمارستان امام رضا(ع) ایوان - نمایش محتوای خبر

 

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام خبر داد : استقرار تجهیزات پزشکی بیمارستان امام رضا(ع) ایوان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از انعقاد تفاهمنامه در جهت مشارکت بانک ملی استان در استقرار تجهیزات پزشکی بیمارستان امام رضا(ع) ایوان خبر داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام خبر داد : استقرار تجهیزات پزشکی بیمارستان امام رضا(ع) ایوان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام، علی دل پیشه در دیدار با مدیرعامل و معاونین بانک ملی استان در سالن جلسات دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم به مهمانان اظهار کرد: بانک ملی همواره به عنوان یکی از خوشنام ترین بانک‌های عامل در کشور، جایگاه ویژه‌ای به لحاظ اعتماد، مردم داری و مشارکت در افعال خیر و نیکوکارانه داشته است.

وی ادامه داد: طبق تفاهمنامه با این بانک خوشبختانه یک دستگاه اکسیژن ساز مرکزی با مبلغ اعتبار 2 میلیارد ریال از سوی بانک ملی استان به بیمارستان امام رضا(ع) اختصاص خواهد یافت که نشان از توجه مسئولان این بانک به حوزه سلامت است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام بر تقویت ارتباط بین دانشگاه و بانک ملی و مشارکت برای رفع نارسایی ها و خدمت بیشتر به مردم استان  تاکید کرد و گفت: بانک ملی همواره حمایت و مشارکت خود در توسعه زیرساخت ها و اهداء تجهیزات و امکانات در حوزه بهداشت و درمان کشور را به نمایش گذاشته که انعقاد این تفاهمنامه با دانشگاه علوم پزشکی در راستای تجهیز دستگاه اکسیژن ساز  بزرگ کشور در راستای حمایت مالی از شرکت های دانش بنیان است.

در ادامه نیز مدیرعامل بانک ملی استان ایلام ضمن تقدیر از تلاش ها و زحمات دکتر دل پیشه رئیس دانشگاه و مجموعه همکاران وی در راه خدمت به مردم در عرصه سلامت اظهار کرد: با اجرای طرح ملی تحول سلامت خوشبختانه دغدغه های مربوط به حوزه سلامت در سطح کشور رفع شده و خدمات بهداشتی درمانی با کمترین هزینه در اختیار مردم قرار گرفته است.

علی اشرف یوسفی یکی از وظایف بانک‎ ملی را حضور و مشارکت در طرح‎های عام‎المنفعه در حوزه بهداشت و درمان برشمرد و عنوان کرد: مشارکت در خرید دستگاه اکسیژن ساز برای استقرار در بیمارستان امام رضا(ع) شهرستان ایوان یکی از اقداماتی است که در این راستا انجام خواهد شد و امیدواریم که این همکاری ها در آینده نیز افزایش و تداوم یابد.

وی با بیان اینکه به دنبال رضایتمندی واقعی مردم و جامعه از بانک ملی هستیم، تصریح کرد: با مساعدت و همکاری شایسته هیات مدیره بانک ملی ایران و رایزنی های انجام شده توانسته ایم تفاهمنامه خرید دستگاه اکسیژن ساز را به مرحله انعقاد و انجام برسانیم.

مدیرعامل بانک ملی استان ایلام یادآور شد: اهمیت در کنار تمام وظایف و رسالت خود، همواره کمک به نیازمندان جامعه و توانمندسازی اقشار آسیب پذیر را به عنوان یکی از اولویت های کاری خود قرار داده ایم بطوریکه این بانک تاکنون توانسته است در راستای حمایت از اقشار کم درآمد و مساعدت در امر مقدس ازدواج، کارنامه درخشانی را در سنوات گذشته از خود به جای بگذارد.

در ادامه نیز علی برجی سرپرست بیمارستان امام رضا(ع) شهرستان ایوان نیز با بیان چالش‎ها و مشکلات درمان شهرستان، از مشارکت هیات مدیره بانک ملی ایران و حمایت های ویژه رئیس دانشگاه علوم پزشکی در راستای رفع مشکلات و نارسایی های حوزه درمان شهرستان ایوان خاطرنشان کرد که با رایزنی های انجام شده با اعضای هیات مدیره بانک ملی ایران خصوصاً غلامرضا پناهی از فرزندان استان و عضو این هایت مدیره در راستای قول مساعد برای خرید تجهیزات بیمارستانی در شهرستان ایوان اخذ ششده است.


گزارش تصویری

راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه
راه سازی
آموزش
آهنگ تلاش و زندگی