رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸

رئیس ستاد دهه فجر استان ایلام: ۳۸ کمیته ویژه ستاد دهه فجر در استان ایلام تشکیل شد - نمایش محتوای خبر

 

 

رئیس ستاد دهه فجر استان ایلام: ۳۸ کمیته ویژه ستاد دهه فجر در استان ایلام تشکیل شد

رئیس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان ایلام گفت: ۳۸ کمیته ویژه ستاد دهه فجر در استان ایلام تشکیل شد.

رئیس ستاد دهه فجر استان ایلام: ۳۸ کمیته ویژه ستاد دهه فجر در استان ایلام تشکیل شد
 
حجت الاسلام والمسلمین علی چراغی پور در نشست تشکیل ستاد دهه فجر استان ایلام اظهار داشت: امسال 10 ستاد در سطح شهرستان‌های استان  ایلام کار خود را آغاز می‌کنند.
 
وی افزود: ستاد دهه فجر در مرکز استان ایلام متشکل از 21 کمیته و ستادهای شهرستانی 17 کمیته است.
 
رئیس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان ایلام عنوان کرد: شعار برنامه‌های امسال دهه فجر گفتمان انقلاب اسلامی، زمینه ساز امنیت پایدار و تحقق اقتصاد مقاومتی نام‌گذاری شده است.
 
معاون استاندار ایلام نیز در این نشست اظهار داشت: امروز پیام‌های ارزشمند نهضت عظیم انقلاب اسلامی در جهان منتشر شده و این امر مرهون امام راحل و خون شهداست که باید قدردان آن بود.
 
وی افزود: بی تردید انقلاب اسلامی متعلق به همه مردم بوده و همواره اقشار مختلف مردم در صحنه‌های دفاع از نظام پیش قدم بوده‌اند.
 
حسین کلانتری با بیان اینکه برنامه‌های گرامیداشت ایام الله دهه فجر باید به بهترین وجه ممکن مورد توجه قرار گیرد، عنوان کرد: در اجرای آیین‌های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید کیفیت برنامه‌ها سرلوحه کار قرار داشته باشد.
 
وی دهه فجر را فرصت خوبی برای ارائه و بیان خدمات نظام به مردم عنوان کرد و افزود: در این روزهای خاطره انگیز باید خدمات نظام اسلامی به مردم به صورت صادقانه و درست بازگو شده تا سبب امیدواری جامعه شود.
 
معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام با اشاره به اینکه امیدواری مردم به نظام یعنی تقویت جمهوری اسلامی و ولایت فقیه اظهار داشت: بنابراین در ایام دهه فجر باید فضای بانشاط و توأم با امیدواری از طریق بیان پیام‌های هدایت بخش و شورآفرین در جامعه حاکم شود.
 
وی از همه دستگاه‌ها خواست تا امکانات و توان خود را جهت فراهم آمدن بستر لازم جهت حضور و مشارکت فعال اقشار مختلف مردم در برنامه‌های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مهیا کنند.
 

گزارش تصویری

طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه
راه سازی