رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

رئیس هیات پینگ پنگ استان ایلام: نفرات برتر پینگ‌پنگ ایلام معرفی شدند - نمایش محتوایی نوروز

 

 

رئیس هیات پینگ پنگ استان ایلام گفت: نفرات برتر پینگ‌پنگ ایلام معرفی شدند.


  کرم‌الله پوراسماعیل از برگزاری یک دور مسابقات پینگ پنگ استانی به مناسبت فتح خرمشهر با حضور بانوان ورزشکار ایلامی خبر داد.   رئیس هیات پینگ پنگ استان ایلام گفت: این مسابقه در سالن 17 شهریور طبقه نشاط با شرکت 16 نفر از بانوان ایلامی به صورت آزاد برگزار شد.   وی ادامه داد: در پایان رها کریمی در رده سنی نونهالان مقام اول، مرضیه نوری‌نهاد از شهرستان ایوان موفق به کسب مقام دوم و زهرا ناصریان مقام سوم و شیرین منصوری در جایگاه چهارم مسابقات ایستادند.   پوراسماعیل افزود: مسابقات جام رمضان در نیمه دوم رمضان در شهرستان ایلام هر شب بعد از افطار با حضور پینگ پنگ بازان ایلامی برگزار می‌شود.

رئیس هیات پینگ پنگ استان ایلام گفت: نفرات برتر پینگ‌پنگ ایلام معرفی شدند.

رئیس هیات پینگ پنگ استان ایلام: نفرات برتر پینگ‌پنگ ایلام معرفی شدند
 
کرم‌الله پوراسماعیل از برگزاری یک دور مسابقات پینگ پنگ استانی به مناسبت فتح خرمشهر با حضور بانوان ورزشکار ایلامی خبر داد.
 
رئیس هیات پینگ پنگ استان ایلام گفت: این مسابقه در سالن 17 شهریور طبقه نشاط با شرکت 16 نفر از بانوان ایلامی به صورت آزاد برگزار شد.
 
وی ادامه داد: در پایان رها کریمی در رده سنی نونهالان مقام اول، مرضیه نوری‌نهاد از شهرستان ایوان موفق به کسب مقام دوم و زهرا ناصریان مقام سوم و شیرین منصوری در جایگاه چهارم مسابقات ایستادند.
 
پوراسماعیل افزود: مسابقات جام رمضان در نیمه دوم رمضان در شهرستان ایلام هر شب بعد از افطار با حضور پینگ پنگ بازان ایلامی برگزار می‌شود.