رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸

رئیس پلیس راه استان ایلام خبر داد : مکان‌یابی مرحله دوم دوربین‌های برون شهری با رویکرد پوشش بیشینه تخلفات در جاده‌ای استان ایلام - نمایش محتوای خبر

 

 

رئیس پلیس راه استان ایلام خبر داد : مکان‌یابی مرحله دوم دوربین‌های برون شهری با رویکرد پوشش بیشینه تخلفات در جاده‌ای استان ایلام

رئیس پلیس راه استان ایلام از آغاز عملیات اجرایی فاز دوم جانمایی نصب دوربین‌های هوشمند کنترل سرعت در جاده‌های برون شهری استان خبر داد.

رئیس پلیس راه استان ایلام خبر داد : مکان‌یابی مرحله دوم دوربین‌های برون شهری با رویکرد پوشش بیشینه تخلفات در جاده‌ای استان ایلام
 
رضا همتی‌زاده اظهار داشت: با حضور کارشناسان تعداد ۱۶ نقطه برای نصب  دوربین‌ها هوشمند کنترل سرعت در مسیرهای  پر تردد و حادثه خیز استان ایلام جانمایی شد.
 
وی ادامه داد : محل استقرار دوربین‌های ثبت تخلفات سرعت ، یکی از فاکتورهای اصلی موثر در کاهش تصادفات و تخلفات جاده‌ای است و هدف از راه‌اندازی این دوربین‌ها جهت انسجام بخشی در بحث ترافیک و خدمات به مردم این  استان است.
 
این مسؤول انتظامی اضافه کرد: روش کار این دوربین‌ها بدین صورت است که دارای یک رادار لیزری است که با استفاده از رادار می‌تواند سرعت خودروها را تشخیص داده و در صورت تشخیص سرعت خودرو بیشتر از حد مجاز از خودرو مورد نظر عکس گرفته و پلاک خودروها را برای اجرای جریمه از طریق لینک مخابراتی  به سرور  مرکزی راهنمایی و رانندگی ارسال می‌کند و از آن طریق مورد اعمال قانون قرار گرفته و به صورت آنلاین برای راننده پیام ارسال خواهد شد.
 
وی اظهار داشت: تا زمانی می‌توان از کاهش تصادفات و تلفات جاده‌ای در این استان سخن گفت که رانندگان فرهنگ خودداری از تردد سریع  در محورهای استان را ارتقاء دهند.
 
همتی‌زاده تصریح کرد: این دوربین‌ها قابلیت ثبت تخلفات به صورت  ۲۴ ساعته  را داشته و رفتارهای ناصحیح رانندگان را رصد خواهد کرد.

گزارش تصویری

طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه
راه سازی