رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸

زائران اربعین حسینی سفر خود را مدیریت و آن را به روز آخر موکول نکنند - نمایش محتوایی اربعین

 

 

زائران اربعین حسینی سفر خود را مدیریت و آن را به روز آخر موکول نکنند

فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه تردد روان در مرز مهران صورت می‌گیرد ،گفت: زائران اربعین حسینی سفر خود را مدیریت کنند و آن را به روز آخر موکول نکنند.

زائران اربعین حسینی سفر خود را مدیریت و آن را به روز آخر موکول نکنند

 سردار نورعلی یاری اظهار داشت :خوشبختانه قرارگاه مانیتورینگ ویژه اربعین حسینی افتتاح شد و سامانه مانیتورینگ مستقر در آن مسیر شهرستان های ایلام به مهران را تحت پوشش قرارمی دهد .

وی افزود: زیرساخت ها نسبت به سال گذشته بهتر شده است و زائران بایستی در محورهای مواصلاتی منتهی به پایانه مرزی مهران با آرامش طی مسیر کنند.

 فرمانده انتظامی استان ایلام یادآور شد: ما به عنوان مجموعه انتظامی با تمام وجود در خدمت زائران هستیم و تاکید ما این است که زائران حتماً گذرنامه و روادید خود را از مبدا حرکت خود دریافت کنند .

وی به خروج زائران اتباع بیگانه اشاره کرد و گفت : طبق پیش بینی های انجام شده ، مرز خروج برای این عزیزان شلمچه است که می‌توانند بعد از تشریفات قانونی از مرز مشخص شده خارج شوند.

یاری خاطرنشان کرد : ۲ پارکینگ بزرگ اربعین با ظرفیت ۴۵ هزار و برکت با هزار دستگاه خودرو و الزامات مربوطه آماده خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی در مهران است.

وی گفت: زائرانی که با خودروی شخصی به پایانه مرزی مهران می آیند پارکینگ ها مراجعه و ماشین خود را پارک کننده فرمانده انتظامی استان ایران درپایان گروه از اتباع خارجی به ویژه کشور افغانستان می خواهیم که به هیچ وجه برای خروج از مرز به مهران مراجعه نکنند و سفر خود را از شلمچه ادامه دهند.