رونق تولید ملی | جمعه، ۲۸ تیر ۱۳۹۸

زائران بدون ویزا در مرز مهران محترمانه بازگشت داده می شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

زائران بدون ویزا در مرز مهران محترمانه بازگشت داده می شوند

فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: زائران بدون ویزا در مرز مهران محترمانه بازگشت داده می شوند.

زائران بدون ویزا در مرز مهران محترمانه بازگشت داده می شوند

سردار حسین اشتری ظهر روز یکشنبه در نشست قرارگاه رسانه اربعین در پایانه مرزی مهران اظهار دشت:  اجازه ورود زوار بدون مدارک قانونی به مرز مهران داده نمی شود و از پل زایر تا پایانه ۶ لایه کنترل جمعیتی داریم.

وی  با اشاره به اینکه زائران با گذرنامه و ویزای معتبر به مرز مهران مراجعه کنند، گفت: مراجع قانونی، تنها مجاز به صدور ویزا هستند.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: رعایت قوانین انتظامی در اربعین حسینی ضروری است.

وی تاکید کرد: اتوبوس های حامل زوار اربعین از استان های همجوار با مرز ایلام کنترل می شوند و زوار اتباع خارجی از مرز شلمچه باید تردد کنند.

اشتری ادامه داد: ایستگاه های خدمات رسان و موکب ها با یکدیگر همپوشانی داشته باشند تا نظم و آرامش در تردد زوار داشته باشیم.

فرمانده انتظامی کشور با بیا اینکه  مراقب امنیت زائران هستیم، گفت: از همه ظرفیت ها برای تامین امنیت زوار استفاده می کنیم.

وی از برنامه ریزی گسترده و همه جانبه این نیرو برای خدمت رسانی به زائران اربعین و برقراری نظم و امنیت کنگره بزرگ اربعین حسینی  خبر داد.

وی با بیان اینکه تردد زائران در سه مرز چزابه ،شلمچه ومهران امکان پذیر است، گفت: نیروری انتظامی با بهره گیری از تجهیزات  نوین الکترونیکی وپایش تصویری  بر تردد زائران اربعین به منظور  ایجاد نظم وامنیت نظارت بیشتری خواهد داشت.

خبرنگار مهر


گزارش تصویری

طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه
راه سازی