جهش تولید | چهارشنبه، ۵ آذر ۱۳۹۹

ساخت اپلیکیشن با هدف اطلاع رسانی لحظه به لحظه حماسه عظیم اربعین ، در صدا و سیمای مرکز ایلام - نمایش محتوای خبر

 

 

ساخت اپلیکیشن با هدف اطلاع رسانی لحظه به لحظه حماسه عظیم اربعین ، در صدا و سیمای مرکز ایلام

نشست هماهنگی ساخت اپلیکیشن جامع اربعین در صدا و سیمای مرکز ایلام برگزار شد.

ساخت اپلیکیشن با هدف اطلاع رسانی لحظه به لحظه حماسه عظیم اربعین ، در صدا و سیمای مرکز ایلام

به گزار ش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام گفت : این اپلیکیشن با هدف اطلاع رسانی لحظه به لحظه و آنلاین حماسه عظیم اربعین به زوار عتبات عالیات در حال ساخت است .
بازوند با اشاره به اینکه ساخت این اپلیکیشن در مراحل نهایی است افزود : این اپلیکیشن خدماتی همچون آخرین وضعیت راهها ، موکب ها ، آب و هوا ، مسیرها ، پخش ویژه برنامه های صدا و سیما و اطلاع رسانی درباره آخرین اخبار و اطلاعات راهپیمایی بزرگ اربعین را به اطلاع کاربران و زائرین حرم حسینی می رساند.
بیرامی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان نیز در این نشست با اشاره به اینکه این اداره کل توانسته است مجوز لازم برای راه اندازی و تولید محتوا در فضای مجازی را در یافت نماید گفت : اپلیکیشن جامع اربعین ، با استفاده از توانایی و قابلیت های جوانان و فعالان بخش خصوصی در حال ساخت است.
وی افزود : ساخت این اپلیکیشن ضمن ایجاد اشتغال و کاهش نرخ بیکاری در استان ، در رفاه حال زوار و خدمات دهی مطلوب به آنان نقش مهمی دارد.
این اپلیکیشن با همکاری استانداری ، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ، صدا و سیمای مرکز ایلام و نهادهای مرتبط با حماسه عظیم اربعین در حال ساخت است.


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...