حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۱ تیر ۱۳۹۷

شوالیه طلایی روسیه در پناه بلوط های ایلام - نمایش محتوای خبر

 

 

شوالیه طلایی روسیه در پناه بلوط های ایلام

مستند «در پناه بلوط» کاری از صدا و سیمای مرکز ایلام برنده دیپلم افتخار ازجشنواره بین المللی فیلم شوالیه طلایی روسیه شد.

شوالیه طلایی روسیه در پناه بلوط های ایلام
 
به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ مدیر کل صدا وسیمای مرکز ایلام گفت: مستند 55 دقیقه ای  «در پناه بلوط» در بخش نمایش بیست و ششمین جشنواره بین المللی شوالیه طلایی موفق به کسب دیپلم افتخار  و مورد تحسین هیات داوران قرار گرفت.
شیروی افزود:مستند در پناه بلوط از تولیدات معاونت سیمای مرکز ایلام به همراه پنج اثر هنری دیگر از تولیدات رسانه ملی با حضور در بیست و ششمین جشنواره بین المللی فیلم شوالیه طلایی روسیه  دیپلم افتخار این جشنواره را از آن خود کرد.
وی با اشاره به اینکه مستند در پناه بلوط به خاطر نگاه مفهومی اش به مسئله ورود تمدن به طبیعت و تخریب آن به دست بشر مورد تحسین هیات داوران قرار گرفت گفت:مستند در پناه بلوط با هدف معرفی سنجاب ایرانی و نشان دادن همزیستی آن با درخت بلوط در شبکه ایلام وبه سفارش سیمای استانها تهیه شده است.
به گفته شیروی :جشنواره شوالیه طلایی امسال با شعار ((آ رمان های اخلاقی ،ارتقای روح بشر است)) از تاریخ یکم لغایت دهم خر داد در روسیه برگزار شد. در بخش فیلم های بلند مستند ، 38 فیلم از 13 کشور شرکت داشتند و رقبای در پناه بلوط از روسیه ،بلغارستان ، سوئد،امریکا ، لهستان ،فرانسه ،اتریش ،گرجستان ولیتوانی بودند.
مستند در پناه بلوط به تهیه کنندگی مهدی نورمحمدی پیش از این نیز در جشنواره های متعدد داخلی و بین المللی صاحب جوایز ارزنده ای شده است.
 

گزارش تصویری

برند پایین
تنگه کافرین
امامزاده سید صلاح الدین
کالای ایرانی
فست فودها و تهدید سلامت افراد
یادواره آزادسازی میمک
اجرای 5 هزار ویژه برنامه در...
تلاش و تولید