حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۷

شورای هماهنگی ایلام مردم را به حضور در آیین گرامیداشت 9دی دعوت کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

شورای هماهنگی ایلام مردم را به حضور در آیین گرامیداشت 9دی دعوت کرد

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام با صدور بیانیه ای ضمن گرامیداشت فرا رسیدن هفتمین سالگرد خلق حماسه 9 دی از اقشار مختلف مردم برای شرکت پرشور در این آیین دعوت کرد.

شورای هماهنگی ایلام مردم را به حضور در آیین گرامیداشت 9دی دعوت کرد

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام، متن بیانیه به شرح زیر است:
نهم دی مقابله عاشوراییان با عاشوراستیزان بود، یوم الله نهم دی تصویر واقعی قدرت نظام جمهوری اسلامی و تصویری از سد نفوذناپذیر ملت ایران مقابل دشمنان قسم خوردۀ انقلاب اسلامی بود.
در یوم الله 9 دی دست قدرت خدا در دفاع کامل از نظام و حریم ولایت بیرون آمده و انقلاب اسلامی را در مسیر خودش مستحکم تر از قبل قرار داد.
بزرگداشت نهم دی متعلق به یک گروه و جریان خاص نیست ، همچنان که خلق حماسۀ نهم دی 88 هم متعلق به هیچ گروه و جریان و تشکل و حزب خاصی نبوده و نیست ، اما برخی از معاندان و باقی مانده های جریان فتنه می خواهند فتنه 88 را در حد یک اختلاف و یا درگیری شخصی و حزبی و جناحی تنزل داده که این خود فتنه ای بزرگ و خیانتی بس بزرگتر است.
در هفتمین سالگرد حماسه ماندگار و تاریخی نهم دی ، عظمت آن حماسه عظیم و باشکوه بیش از پیش بر همگان آشکار شده و زوایای کمتر پیدای آن ، بیشتر مورد تحقیق و مدّاقه مورخان ، محققان ، پژوهشگران و بررسی و کنکاش مردم بصیرتمند ایران قرار گرفته و بایستی به بازخوانی علل و عوامل ، زمینه ها ، آثار و پیامدها و پیام های آن ، بیش از گذشته پرداخت تا روح آن حماسه برای همیشه در دل ها و اذهان زنده و جاودان بماند.
تحولات ناشی از این حضور مردم مقابل فتنه‏گران مانند انقلاب اسلامی تنها به مرزهای جغرافیایی کشورمان منحصر نشد و اثری بزرگ همچون بیداری اسلامی را رقم زد و از آن جمله ، منجر به تغییرات اساسی در موازنه قدرت در منطقه و جهان بعد از 9 دی به نفع نظام و کشور ایران شد.
به درستی که زنده نگه داشتن این روز بزرگ ، تاریخی و تاریخ ساز و بررسی ریشه ها ، علل و عوامل ، آثار ، برکات ، پیامدها و پیام های آن ، خود نیز موجب نشر فرهنگ بصیرت افزایی و جلوگیری از جریانات نفوذ و رخنه در داخل کشور و نظام و بروز فتنه هایی از این دست در سالیان بعد خواهد شد. مردم بصیر و ولایت مدار ایران اسلامی از فتنه پیچیده و توطئه خطرناک 1388 سربلند خارج شدند، اما بایستی بدانیم ، فتنه و توطئه در مسیر انقلاب تمامی ندارد، و تا این انقلاب در سایه ولایت فقیه و دین مبین اسلامی جلو می رود، دشمن برای آن توطئه چینی می کند و فتنه های بعدی متفاوت ، پیچیده تر و به مراتب سخت تر است زیرا دشمن نیز از شکست های خود تجربه می گیرد و با شیوه های متفاوت و بازیگران جدید و هر روز در لباسی به میدان می آید.
اگر مراقبت و از فتنه ها درس گرفته نشود ، سرچشمه های فتنه قبلی ، بازیگران ، ابزارها و شیوه های آن شفاف نشود ، در درک فتنه های آیندۀ دشمنان اسلام و ایران دچار مشکل خواهیم شد و این نکته بسیار برای آینده و سلامت نظام و کشور مهم است که اگر از فتنه 88 ، حساسیت زدایی شود ، دچار غفلت شده ، در آینده در دام فتنه هایی به مراتب مهلک تر و پیچیده تری خواهیم افتاد؛ از همین روی از نخبگان و فرهیختگان کشور، مدیران و اصحاب رسانه ها و جراید ، مسئولان مراکز و دستگاه های حاکمیتی ، فرهنگی ، سیاسی و دینی ، صاحبان بیان ، قلم و تریبون انتظار می رود تا از فرصت نهم دی ، به عنوان فرصتی طلایی برای بازخوانی و بازنشر حقایق فتنۀ 88 و حماسۀ 9 دی ، روشنگری و بصیرت افزایی نسل جوان و آینده سازان کشور استفاده کرده و با وحدت و اتحاد و همدلی تحت لوای ولایت فقه ، آرمان های امام راحل و انقلاب اسلامی ؛ بر اقتدار و قدرت نرم نظام و توان مبارزه با جریان های نفوذ بیش از پیش بیفزائیم .
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام باردیگر ضمن گرامیداشت 9 دی 1388 یاد آور شد حماسه یوم الله نهم دی ، توسط مردم شهید پرور ایران اسلامی مظهر قدرت و نفوذ ناپذیری ایران در برابرهر گونه توطئه و فتنه انگیزی آمریکا و صهیونیسم و در یک کلام استکبار جهانی می باشد و این دستاورد بزرگ نهم دی 'روز بصیرت و تجدید میثاق مردم با رهبری' است و از برخوردار بودن قدرت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران در مقابله با هرگونه نفوذ و ایجاد توطئه دشمنان این مرز بوم در منطقه حکایت دارد.
 


گزارش تصویری

برند پایین
تنگه کافرین
امامزاده سید صلاح الدین
کالای ایرانی
فست فودها و تهدید سلامت افراد
یادواره آزادسازی میمک
اجرای 5 هزار ویژه برنامه در...
تلاش و تولید