جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

شور و شعور انقلابی مردم آبدانان در راهپیمایی 22 بهمن متجلی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

شور و شعور انقلابی مردم آبدانان در راهپیمایی 22 بهمن متجلی شد

در یوم الله 22 بهمن، سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، شور و شعور انقلابی، معرفت دینی و بصیرت سیاسی مردم در شهرستان آبدانان متجلی شد.

شور و شعور انقلابی مردم آبدانان در راهپیمایی 22 بهمن متجلی شد

همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مردم ولایتمدار شهرستان آبدانان متشکل از زن و مرد، پیر و جوان، کارگر و کارمند، کسبه و بازاری، دانشجو و دانش آموز، معلم و مدرس و شهری و روستایی با درک سیاسی و تعهد اسلامی با حمل پلاکارد، دست نوشته ها، پرچم مقدس جمهوری اسلامی و تمثال مبارک حضرت امام و مقام معظم رهبری در راهپیمایی سراسری یوم الله 22 بهمن شرکت کردند.
راهپیمایان متعهد آبدانانی با سردادن شعارهای انقلابی مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی، در بهار آزادی جای شهدا خالی، آمریکا در چه فکریه ایران پر از بسیجیه و مرگ تروریست یکبار دیگر ضمن تجدید عهد با آرمان های مقدس امام خمینی (ره) و شهیدان گلگون کفن انقلاب و دفاع مقدس و اطاعت از منویات مقام معظم رهبری تنفر و انزجار همیشگی خود را از استکبار جهانی، رژیم صهیونیستی، آل خبیث سعود، گروه های تکفیری به سر کردگی آمریکای جنایتکار اعلام کردند.
فرماندار آبدانان در جمع راهپیمایان گفت: ملت بزرگ ایران با رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری و عمل به وصیای ارزشمند و راه گشای معمار کبیر انقلاب همچنان بر ریل رستگاری و صرات مستقیم قرآن و اسلام ناب محمدی(ص) به سمت توسعه همه جانبه در حال حرکت وجهش است.
مجید عسگری با گرامیداشت نام و یاد شهیدان گرانقدر انقلاب، جنگ تحمیلی، مدافعان حرم و شهدای هسته ای کشور افزود: دولت تدبیر و امید با استفاده از ظرفیت های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی همه نخبگان کشور و تعامل سازنده با جهان، افق روشن و امیدوار کننده ای برای انقلاب اسلامی ترسیم کرده است.
فرماندار آبدانان به تشریح عملکرد دولت یازدهم پرداخت و تاکید کرد: با اجرایی شدن پروسه جهانی برجام و آشتی عالمانه با کشورهای دنیا به خصوص مذاکره مستقیم با قدرت های مطرح، باب جدیدی در زمینه های مالی و بانکی، کشتیرانی و بیمه ای، بهداشتی و درمانی و داد و ستدهای نفتی و تعاملات اقتصادی و تجاری پس از 11 سال بر روی ملت ایران باز شده است.
عسگری انتخابات سال آینده را مهم و تعیین کننده خواند و اضافه کرد: امیدواریم با موقعیت شناسی مردم، مساعدت همه گروه ها و جریان های سیاسی و مشارکت مسئولانه با دولت و بهره مندی از نصایح و رهبری هوشمندانه مقام عظمای ولایت، شاهد برگزاری انتخاباتی سالم و آرام با مشارکت حداکثری در کشور باشیم.
در پایان راهپیمایی که از میدان ولیعصر (عج) تا میدان امام خمینی (ره) آبدانان برگزار شد قطعنامه سراسری راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در 11 بند پیرامون مبارزه با استکبار جهانی، حمایت از نهضت های آزادیبخش، اقتصاد مقاومتی، تکریم فرهنگ ایثار و شهادت، محکومیت تجاوز و قتل عام مردم مظلوم عراق، سوریه، افغانستان، یمن و بحرین قرائت شد و با بانگ الله اکبر راهپیمایان مورد تایید قرار گرفت.


گزارش تصویری

مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه