سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

صداوسیمای مرکز ایلام همسفر با کاروان های راهیان نور در شرهانی و قلاویزان - نمایش محتوای خبر

 

 

صداوسیمای مرکز ایلام همسفر با کاروان های راهیان نور در شرهانی و قلاویزان

قرارگاه رسانه ای صداوسیمای مرکز ایلام با حضور سی نفر از برنامه سازان و عوامل فنی و پشتیبانی 10 هزار دقیقه حضور عاشقان شهدا را در مناطق یادمانی استان ایلام به تصویر کشیدند.

صداوسیمای مرکز ایلام همسفر با کاروان های راهیان نور در شرهانی و قلاویزان
 
به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام؛ مدیرکل صداو سیمای مرکز ایلام با اشاره به اینکه قرارگاه رسانه ای راهیان نور از26 اسفند 95 تا 10فروردین96 تشکیل شده  و در مناطق عملیاتی و یادمانی استان حضور کاروان های  راهیان نور را در بخش های مختلف صدا،سیما و خبر پوشش داده اند.
 
شیروی افزود در بخش سیما با استقرار واحد اس ان جی بیش از 176 ارتباط با  شبکه های سراسری  و شبکه استانی برقرار شده و لحظه به لحظه گزارش و مستند از حضور کاروان های راهیان نور تهیه و پخش شده است.
 
مدیرکل صداوسیمای مرکز ایلام با اعلام اینکه در خبر ایلام هم هر روز یک گزارش پخش و چند گزارش متنوع هم برای شبکه های سراسری تولید و ارسال شده است گفت:خبر ایلام با خبرهای لحظه به لحظه حضور کاروان های راهیان نور را منعکس می کنند.
شیروی همچنین با اشاره به اینکه رادیو ایلام در این ایام 6هزار دقیقه برنامه تولید وبیش از 320 مورد ارتباط با شبکه های رادیویی ایران ،معارف،بهاران،ورزش و... وشبکه های استانی  داشته است گفت:صدای ایلام با تهیه و پخش گزارش های رادیویی صدای دل نواز قدم های عاشقان دلداده در شرهانی و قلاویزان را تهیه و پوشش داده است.
 
وی افزود:در قرارگاه رسانه ای راهیان نور صداوسیمای مرکز ایلام بیش از 10 هزار دقیقه ارتباط و گزارش و مستند در سه بخش صدا،سیما و خبر تهیه و پخش شده است.
 
شیروی مهمترین اولویت رسانه ی استانی را پرداختن به شعار سال و ترویج فرهنگ ایثار وشهادت اعلام کرد و گفت: صداوسیمای مرکز ایلام با پوشش یادواره ها و بیان رشادت های رزمندگان اسلام و مردم استان در دوران دفاع مقدس روزهای حماسه و ایثار را در دوران هشت سال دفاع مقدس به تصویر می کشد.
 

گزارش تصویری

روژ دیاری 9
روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان