حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷

صدا و سیمای مرکز ایلام آماده انعکاس حضور با شکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس - نمایش محتوای خبر

 

 

صدا و سیمای مرکز ایلام آماده انعکاس حضور با شکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس

رسانه ی استانی مرکز ایلام ، با تهیه و پخش ویژه برنامه های مختلف زمینه حضور با شکوه مردم استان در راهپیمایی روز جهانی قدس را فراهم کرده است.

صدا و سیمای مرکز ایلام آماده انعکاس حضور با شکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس
 
به گزارش روابط عمومی  مرکز ایلام ؛ مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام در جلسه هماهنگی روز جهانی  قدس که در صدا و سیمای مرکز ایلام برگزار شد گفت:دشمنی ها ی اخیر مستکبران دنیا بویژه آمریکا با ملت غیور ایران بیش از پیش باعث اتحاد و همدلی مردم شده و راهپیمایی روز جهانی قدس در استان ایلام امسال بدون شک با شکوه تر از سالهای پیش برگزار می شود .
شیروی با اشاره به اینکه وظیفه مهم رسانه استانی انعکاس شور ، شعور و بصیرت مردم ولایتمدار استان در راهپیمایی روز جهانی قدس است افزود:صدا و سیمای مرکز ایلام با همه امکانات و تجهیزات خود آماده انعکاس این رویداد مهم است تا بار دیگر ثابت شود مردم روزه دار و شهید پرور استان ایلام همگام با سایر هموطنانشان تا پای جان خواستار آزادی قدس شریف هستند.
وی به برنامه های معاونت سیمای مرکز ایلام پرداخت و گفت : سیمای مرکز ایلام با پخش زنده راهپیمایی در طول مسیر از چهار راه رسالت تا مصلای بزرگ شهر ایلام ، همچنین اجرای ویژه برنامه های مربوط به آزادسازی قدس شریف در استودیو شامل ارتباط زنده با شبکه ها ی سراسری ،گزارش ها ی تلویزیونی، حضور کارشناسان مختلف ، مصاحبه با مردم ، پخش سرود های ملی و حماسی و پخش تیزر ،حضور پر شور مردم روزه دار در راهپیمایی روز جهانی  قدس را به تصویر می کشد.
 مدیر کل صدا و سیما ی مرکز ایلام به پخش ویژه برنامه فریاد رهایی از رادیو ایلام اشاره کرد و گفت: این برنامه با آیتم هایی همچون دعوت از کارشناسان ، پخش سرود ها ی ملی و میهنی ، پخش حضور مردم در راهپیمایی ، حمایت مردم ولایتمدار استان از مردم مظلوم فلسطین و انزجار از رژیم غاصب صهیو نیستی را منعکس خواهد کرد.
شیروی افزود : معاونت خبر مرکز هم با حضور در مسیر راهپیمایی ، مصاحبه با شرکت کنندگان و تهیه گزارش ها ی خبری وتولیدی ، ارتباط زنده با شبکه خبر ، ارتباط با  خبرنگاران آزاد  در شهرستانها ، اخبار راهپیمایی با شکوه مردم استان را به سمع و نظر مخاطبان خواهند رساند .
چراغی پور رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی  استان هم که مهمان ویژه این جلسه بود با قدردانی از صدا و سیما ی مرکز ایلام برای پوشش مناسب و انعکاس حضور مردم در مناسبت ها ی مختلف در استان گفت:روز جهانی قدس امسال از اولویت ویژه ای برخوردار است و تمهیدات لازم برای حضور با شکوه مردم در راهپیمایی این روز مهم اندیشیده شده است. 
 

گزارش تصویری

برند پایین
تنگه کافرین
امامزاده سید صلاح الدین
کالای ایرانی
فست فودها و تهدید سلامت افراد
یادواره آزادسازی میمک
اجرای 5 هزار ویژه برنامه در...
تلاش و تولید