سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

فراخوان نخستین سوگواره اربعین در آیینه‌ رسانه - نمایش محتوای خبر

 

 

فراخوان نخستین سوگواره اربعین در آیینه‌ رسانه

نخستین سوگواره اربعین در آیینه‌ رسانه ویژه استان‌های میزبان زائران حسینی (ع) (ایلام، کرمانشاه و خوزستان) برگزار می شود.

فراخوان نخستین سوگواره اربعین در آیینه‌ رسانه

خانه مطبوعات و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام با حمایت معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع ‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نخستین سوگواره «اربعین در آیینه رسانه» را برگزار می‌‎کنند.
اهداف سوگواره ، احیاء و پاسداشت حماسه حسینی و فرهنگ اربعین ، بازنگری نحوه انعکاس اربعین در آینه رسانه‌ها ، تلاش برای ارتقای ظرفیت رسانه ‌ها با هدف نقش آفرینی در حماسه پیاده ‌روی اربعین حسینی ، تقویت و توسعه فضای رسانه‌ای ، تقویت فضای همدلی و همگرایی بیشتر بین استان‌های فعال در راهپیمایی میلیونی اربعین ، انعکاس توانمندی‌ها و امنیت مرز غربی و بخشی از جنوب جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک نقطه قوت ملی است.
محورهای سوگواره شامل اربعین در مسیر تاریخ ، اربعین، عزت طلبی و آزادیخواهی ، اربعین و انسجام اسلامی ، اربعین، ایثار و شهادت ، اربعین، امنیت و توسعه پایدار منطقه ، اربعین و گردشگری مذهبی ، اربعین، امر به معروف و نهی از منکر ، اربعین و نماز ، اربعین و دیپلماسی عمومی جمهوری اسلامی ایران است.
زمینه‌های رقابت سوگواره در بخش های مقاله ، سرمقاله و یادداشت ، خبر ، گزارش ، مصاحبه و گفت و گو ، تیتر ، عکس و طرح است.
به برگزیدگان در هر زمینه ( مقاله، خبر ، گزارش و ...) نفر اول: هفت میلیون ریال همراه با لوح تقدیر و تندیس سوگواره ، نفر دوم: 6 میلیون ریال همراه با لوح تقدیر و نفر سوم: پنج میلیون ریال همراه با لوح تقدیر اهدا خواهد شد.
آخرین مهلت ارسال آثار پایان آبان ماه 96 بوده و اختتامیه سوگواره و برگزاری نمایشگاه نیز دی ماه 1396 است.
آثار ارسالی می‌بایست در بازه زمانی ابتدای مهرماه 1395 تا پایان آبان ماه 1396 در مطبوعات محلی و خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی استان‌های کرمانشاه، ایلام و خوزستان منتشر شده باشند و آثار بازنشر شده مورد پذیرش نیست.
شرکت کنندگان می‌توانند حداکثر در سه زمینه شرکت کنند و در مجموع حداکثر سه اثر به دبیرخانه سوگواره ارائه دهند.
در صورت راه‌یابی آثار در زمینه عکس به مرحله نهایی، فایل عکس‌های ارسالی می‌بایست (علاوه بر نسخه چاپی) به دبیرخانه دریافت آثار ارسال شوند.
آثار منتشر شده در رسانه‌های فاقد مجوز یا بولتن‌های داخلی، آثار فاقد نام نویسنده یا نام مستعار و آثار غیرمرتبط با حوزه جغرافیایی سوگواره، پذیرفته نخواهد شد.
مطالب منتشر شده در ضمایم استانی یا شهرستانی نشریات سراسری، مجاز به شرکت در سوگواره هستند.
تاییدیه مدیر مسؤول نشریه برای آثار ارسالی فاقد نام در صورت راهیابی به مرحله نهایی ضروری است .
آثار منتشر شده در صفحات استانی خبرگزاری‌ها یا ضمایم استانی نشریات سراسری که در زمان فراخوان، فاقد پروانه نمایندگی باشند، نمی‌توانند در این جشنواره شرکت کنند. (قابل مشاهده در وبگاه معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی)
کلیه آثار ارسالی می‌بایست در قالب word باشد و اسکن آثار به آن الحاق شده باشد و ارسال مدارک هویتی (تصویر کارت ملی و شناسنامه) و یک قطعه عکس 3*4 برای شرکت کنندگان ضروری است .
آثار ارسالی صرفاً از طریق رایانامه سوگواره به نشانی soogvare.arbaein96@gmail.com و یا http://www.pressfestival.ir پذیرش می‌گردند.
نشانی دبیرخانه سوگواره: ایلام، خیابان پیروزی، مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی، خانه مطبوعات استان ایلام شماره تلفن: 08432222337
دریافت کننده: حسن کهزادیان


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...