جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

فرزند امام جمعه اسبق ایلام : آیت الله محمدی گفت در بمباران ها کنار مردم ایلام باشید/ خاطره ای از علاقه شدید رهبر انقلاب به آیت الله محمدی - نمایش محتوای خبر

 

 

فرزند امام جمعه اسبق ایلام : آیت الله محمدی گفت در بمباران ها کنار مردم ایلام باشید/ خاطره ای از علاقه شدید رهبر انقلاب به آیت الله محمدی

فرزند امام جمعه اسبق ایلام گفت: آیت الله محمدی به ما گفت که در بمباران ها در کنار مردم استان ایلام باشید.

فرزند امام جمعه اسبق ایلام : آیت الله محمدی گفت در بمباران ها کنار مردم ایلام باشید/ خاطره ای از علاقه شدید رهبر انقلاب به آیت الله محمدی
 
فرزند آیت الله محمدی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اسبق ایلام در خصوص منش و زندگی این عالم ربانی گفت: ایشان در اصل اهل ایلام نبود اما به مدت 12 سال در این استان بدون خانواده حضور داشت که خانواده ایشان در قم حضور داشتند.
وی اظهار کرد: در آن زمان هر وقت که به ایلام می آمدیم به عینه بمباران های رژیم بعثی را مشاهده می کردیم و ایشان به ما می گفت که صبر کنید و به قم نروید چرا که اگر از ایلام بروید ممکن است موجب تزلزل روحیه مردم ایلام شوید و شما هم باید زیر این بمبارن باشید.
این روحانی افزود: گاهی اوقات ما در کوه های ایلام حضور می یافتیم و همراه مردم زندگی می کردیم که باعث تضعیف روحیه مردم ایلام نشود.
فرزند ایت الله محمدی ادامه داد: ایشان ذره ای تعلق به دنیا نداشت و با وجودی که چهار فرزند پسر دارد مانند یک روستایی  وکارمند با پسرش هم مدت ها مستأجر بودند و با وام منزل آپارتمانی تهیه کردند.
وی بیان کرد: ذره ای به ما اجازه نمی داد که وارد دنیا و تعلقات مربوط به آن شویم و به مال دنیا بسیار بی رغبت بودند.
این روحانی با ذکر خاطره ای از مقام معظم رهبری گفت: بعد از ملاقات با ایشان که توفیقی بود خدمت معظم له می رسیدیم چه در تهران و در قم، رهبر معظم انقلاب علاقه بسیار شدید و بی از اندازه به ایشان داشتند.
فرزند آیت الله محمدی عنوان کرد: معظم له به آقای گلپیگانی گفتند که برای آقای محمدی مکانی را تهیه کنید که در تهران کنار بنده باشد و رهبر معظم انقلاب تا این اندازه به مرحوم آیت الله محمدی علاقه داشتند.

گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...