حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۷

فرماندار آبدانان عنوان کرد؛ دو قطبی کردن جامعه؛ نقشه دشمنان انقلاب اسلامی - نمایش محتوای خبر

 

 

فرماندار آبدانان عنوان کرد؛ دو قطبی کردن جامعه؛ نقشه دشمنان انقلاب اسلامی

فرماندار آبدانان گفت: ایجاد اختلاف و دو قطبی کردن جامعه بر خلاف مصالح انقلاب اسلامی و یکی از نقشه های شوم دشمنان ملت بزرگ ایران است.

فرماندار آبدانان عنوان کرد؛ دو قطبی کردن جامعه؛ نقشه دشمنان انقلاب اسلامی
 
"مجید عسگری"، فرماندار آبدانان در نشست شورای اداری این شهرستان اظهار کرد: یک طیف انحرافی در جامعه با هدایت رسانه های بیگانه تمام ظرفیت و قدرت خود را بکار گرفته تا با ایجاد افتراق و دوگانگی در کشور چوب لای چرخ دولت بگذارد و فرصت خدمتگذاری به مردم را از ریاست جمهوری بگیرد.
وی مردم را صاحبان اصلی انقلاب اسلامی دانست و افزود: برخی افراد فزونخواه و منفعت طلب شب و روز در تلاش هستند که مصالح جمعی را فدای اهداف شخصی و تبار و جناح خویش کرده و بخاطر رای اعتماد مجدد مردم به دولت دکتر روحانی از مردم ایران انتقام بگیرند.
فرماندار آبدانان با تجلیل از خدمات دفاعی، اقتصادی و عمرانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کشور اضافه کرد: دولت یازدهم با نهاد مقدس سپاه تعامل سازنده و راهبردی دارد.
به گفته وی، دولت تدبیر و امید ضمن حمایت و قدردانی از نقش مهم سپاه، بر اساس قانون اساسی و نصایح حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری معتقد است که همه نیروهای مسلح با خودداری از ورود به فعالیت های سیاسی و اقتصادی محض، به نقش و رسالت ذاتی پاسداری از انقلاب در مقابل متجاوزان و بدخواهان بپردازند.
وی با تبریک آزاد سازی شهر مهم و استراتژیک موصل بدست نیروهای نظامی و مردمی عراق گفت: این اتفاق شیرین و مسرت بخش، به همه سردمداران استکبار و عیادی منطقه ای آنها اثبات کرد که غول متجاوز استکبار جهانی در مقابل اتحاد و همدلی مردم و دولت عراق به زانو در آمد و مجبور به قبول شکست خفت بار در جریان تجاوز به سرزمین عراق و عقب نشینی از مواضع غصبی شد.
عسگری تاکید کرد: اجرای طرح تولیدی محصولات گلخانه ای به منظور تقویت اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال برای جوانان تحصیل کرده در این شهرستان در دست اجراست و همه متقاضیان و کار آفرینان می توانند با مراجعه به جهاد کشاورزی از مزایا و تسهیلات اعطایی و کم بهره برای اجرای اینگونه طرح ها استفاده کنند.
وی یادآور شد: به متقاضیان اجرای طرح های تولیدات گلخانه ای بین 100 تا 500 میلیون تومان تسهیلات با سود 12درصد و بازپرداخت دو تا پنج سال مهلت تنفس پرداخت می شود.

گزارش تصویری

مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه
راه سازی
آموزش
آهنگ تلاش و زندگی
تولید لبنیات
برند پایین
تنگه کافرین