جهش تولید | چهارشنبه، ۵ آذر ۱۳۹۹

فرماندار بدره: راهپیمایی 22 بهمن نماد حضور و بصیرت مردم است - نمایش محتوای خبر

 

 

فرماندار بدره: راهپیمایی 22 بهمن نماد حضور و بصیرت مردم است

فرماندار بدره گفت: حضور و مشارکت گسترده مردم عرصه های دفاع از دستاوردهای نظام اسلامی پیوند عمیق دارد و این حضور همیشگی نمادی از بصیرت و موقعیت شناسی آنها است.

فرماندار بدره: راهپیمایی 22 بهمن نماد حضور و بصیرت مردم است

سیروس مراد حاصلی روز جمعه در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن شهر بدره اظهار کرد: مردم صاحب اصلی انقلاب و مدافع آرمان های امام و رهبری هستند و هر جایی که نیازی به حضور آنها باشد خودجوش و انقلابی به صحنه می آیند.
وی از 22 بهمن به عنوان نماد شاخص انقلاب اسلامی نام برد و افزود: طلیعه خورشید انقلاب اسلامی در 22 بهمن سال 57 سر آغاز نهضتی جهانی شد که هیچ گاه خاموش نخواهد شد و با حضور و همفکری مردم و مسئولان تحت نظارت ولایت فقیه راه خود را به سوی توسعه پیش می برد.
مراد حاصلی یادآور شد: سیاست های آمریکا با حضور ترامپ بر مسند قدرت راه جدیدی پیدا کرده و او از همان روزهای نخست ریاست جمهوری کینه و دشمنی دیرین خود با اسلام و ایران را رونمایی کرد.
فرماندار بدره اضافه کرد: پاسخ قاطع ملت ایران در راهپیمایی امروز به یاوه گویی های سران استکبار روشن کننده و شفاف خواهد بود و به آنها نشان می دهند با چه حجم دلدادگی و عشق به وطن از جانب ایرانیان روبرو هستند.
وی گفت: کسب استقلال و آزادی برای مردم ظلم ستیز ایران دستاورد مهمی بود و همگی باید در این روز بزرگ با حضور و همبستگی و همدلی بر این بنیان های مهم انقلاب اسلامی مهر تایید بزنیم.

راهپیمایی 22 بهمن در بدره از چهار راه شهید مطهری به سمت بلوار امام - میدان امام و سپس مسجد جامع ادامه دارد و شادمهر کاظم زاده نماینده مردم دهلران، آبدانان، دره شهر و بدره در مجلس شورای اسلامی در این مراسم سخنرانی می کند.
 


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...