جهش تولید | پنج‌شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹

فرماندار دره شهر: شهرستان دره شهر آماده پذیرایی ازمسافران نوروزی است - نمایش محتوای خبر

 

 

فرماندار دره شهر: شهرستان دره شهر آماده پذیرایی ازمسافران نوروزی است

فرماندار دره شهر گفت: ایجاد همبستگی، انسجام و تعاملات بین بخشی میان ادارت عضو ستاد تسهیلات در ارائه خدمات مطلوب به مسافران بسیار مهم است.

فرماندار دره شهر: شهرستان دره شهر آماده پذیرایی ازمسافران نوروزی است
 
"علی اکبر شفیع زاده"، فرماندار دره شهر در جلسه ستاد تسهیلات خدمات نوروزی این شهرستان گفت: دره شهر یکی از مناطق توریستی و تاریخی است که می‌توان با تمرکز بر روی ظرفیت‌های گردشگری در این شهرستان رونق اقتصادی را برای مردم به ارمغان آورد.
وی اظهار کرد: با توجه به قابلیت‌ها و ظرفیت عظیم شهرستان دره شهر در زمینه گردشگری و البته با وجود 140 اثر ملی ثبت شده همچنین طبیعت زیبای آن هدف این است که از سوی اعضای ستاد تسهیلات خدمات نوروزی خدماتی در خور شأن مردم به آنان ارائه شود.
شفیع زاده افزود: ایجاد همبستگی، انسجام و تعاملات بین بخشی میان ادارت عضو ستاد تسهیلات در ارائه خدمات مطلوب به مسافران بسیار مهم است.
زئیس ستاد تسهیلات نوروزی دره شهر تصریح کرد: مسئولان باید بر روی اسکان مناسب، تبلیغات مطلوب، زیبا سازی فضای شهری، بهسازی راه‌های مواصلاتی، نظارت بر وضعیت بهداشت و درمان، امنیت، کنترل مسائل ترافیکی کار شود.
وی افزود: فضاهای آموزشی مناسب و زائرسراهای امام‌زاده سید سیف الدین محمد (ع) در ارمو و کمپینگ گردشگری دره شهر امسال آماده پذیرایی ازمسافران نوروزی است.
فرماندار دره شهر خاطر نشان کرد: پایگاه‌های امداد و نجات جمعیت هلال احمر نیز در ایام نوروز آماده ارائه خدمات امدادی به مسافران هستند.

گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...