رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

فرمانده انتظامی استان ایلام خبر داد: تردد بیش از ۲۱۲ هزار نفر از مرز مهران / نوروز امسال بیش از ۲ میلیون تردد در جاده‌های ایلام انجام گرفت - نمایش محتوای خبر

 

 

فرمانده انتظامی استان ایلام خبر داد: تردد بیش از ۲۱۲ هزار نفر از مرز مهران / نوروز امسال بیش از ۲ میلیون تردد در جاده‌های ایلام انجام گرفت

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به ثبت۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تردد نوروزی در جاده های استان گفت: بیش از ۲۱۲ هزار نفر از مرز زمینی مهران در ایام تعطیلات نوروز تردد داشتند.

فرمانده انتظامی استان ایلام خبر داد: تردد بیش از ۲۱۲ هزار نفر از مرز مهران / نوروز امسال بیش از ۲ میلیون تردد در جاده‌های ایلام انجام گرفت

سردار نورعلی یاری در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام اظهار داشت: نیروی انتظامی استان ایلام در راستای تحقق شعار امسال مقام معظم رهبری آمادگی لازم برای فراهم کردن بسترهای سرمایه‌گذاری در استان را دارد.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته موفقیت‌های خوبی در امر مبارزه با قاچاق کالا در استان ایلام کسب شده است، گفت: یکی از اولویت‌های سال پیش رو برای نیروی انتظامی مبارزه قاطع با قاچاق کالا است.

فرمانده انتظامی استان ایلام در ادامه به نتایج طرح نوروزی پلیس پرداخت و افزود: با آغاز طرح نوروزی پلیس از ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ تا پایان روز گذشته بیش از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تردد در جاده‌های استان به ثبت رسید که این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۵۰ درصد افزایش داشته است.  

وی خاطرنشان کرد: با وجود کوهستانی بودن جاده‌های استان ایلام آمار تلفات انسانی در محورهای مواصلاتی استان کاهش یافته است.  

یاری گفت: در تعطیلات نوروزی امسال پنج نفر از هم استانی‌ها در حوادث رانندگی جان باختند که اکثرا در جاده‌های روستایی و فرعی بوده است.

وی همچنین به تردد بیش از ۲۱۲ هزار نفر از مرز زمینی مهران در ایام نوروزی اشاره کرد و گفت: مرزهای استان ایلام با تلاش مرزبانان استان از امنیت مطلوبی برخوردار بوده که جای تقدیر دارد.

فرمانده انتظامی استان ایلام خاطرنشان کرد: در این ایام در مجموع ۴۵ هزار نفر در قالب کاروان‌های راهیان نور وارد استان شدند که با تمهیدات اندیشیده شده امنیت انتظامی و ترافیکی این کاروان‌ها  هم در مسیر حرکت و هم در دو شهرستان مرزی مهران و به خوبی صورت گرفت.


گزارش تصویری

طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه
راه سازی