جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام: استقبال کاروان‌های راهیان‌نور از مناطق عملیاتی ایلام افزایش یافته است - نمایش محتوای خبر

 

 

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام: استقبال کاروان‌های راهیان‌نور از مناطق عملیاتی ایلام افزایش یافته است

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام: استقبال کاروان‌های راهیان‌نور از مناطق عملیاتی و یادمانی استان ایلام در ایام نوروز افزایش چشمگیری داشته است.

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام: استقبال کاروان‌های راهیان‌نور از مناطق عملیاتی ایلام افزایش یافته است
 
سردار سید صادق حسینی اظهار داشت: افزایش کاروان‌های راهیان‌نور در مناطق عملیاتی استان ایلام ملموس بود.
 
فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: استقبال کاروان‌های راهیان‌نور از مناطق عملیاتی و یادمانی استان ایلام در ایام نوروز افزایش چشمگیری داشته است.
 
وی ادامه داد: استان ایلام در بهار طبیعت میزبان کاروان‌های راهیان‌نور بوده و این زمان فرصت مناسبی است تا کاروان‌های راهیان‌نور از مناطق عملیاتی استان ایلام بازدید به عمل آورند.
 
این فرمانده نظامیر اضافه کرد: در نوروز 96 استقبال کاروان‌های راهیان‌نور از مناطق عملیاتی استان ایلام قابل توجه بوده به طوریکه تعداد بازدیدکنندگان از سه یادمان قلاویزان، شرهانی و میمک 171 هزار و 699 نفر می‌رسد و جمع قابل توجهی از کاروان‌های راهیان‌نور به مناطق عملیاتی استان ایلام و استان خوزستان از طرف سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام اعزام شده است.
 
حسینی تصریح کرد: در این راستا نیز بیش از 33 هزار نفر در سه بخش محلات و دانش آموزی و دانشجویی از سوی سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام به مناطق عملیاتی استان ایلام و استان خوزستان  اعزام شده‌اند.
 
فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: از این تعداد بیش از دو هزار و 800 نفر دانشجو و 10 هزار نفر نیز مربوط به دانش آموزان بوده است.

گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...