حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۷

فرمانده مرزبانی استان ایلام: ایجاد امنیت و پایداری آن در مرزهای دو کشور ایران و عراق آرامش را به مردمان مسلمان دو طرف انتقال خواهد داد - نمایش محتوای خبر

 

 

فرمانده مرزبانی استان ایلام: ایجاد امنیت و پایداری آن در مرزهای دو کشور ایران و عراق آرامش را به مردمان مسلمان دو طرف انتقال خواهد داد

فرمانده مرزبانی استان ایلام گفت:ایجاد امنیت و راهکاری ارتقاء پایداری آن در مرزهای دو کشور ایران و عراق ، قطعاً آرامش را به مردمان مسلمان دو طرف انتقال خواهد داد.

فرمانده مرزبانی استان ایلام: ایجاد امنیت و پایداری آن در مرزهای دو کشور ایران و عراق آرامش را به مردمان مسلمان دو طرف انتقال خواهد داد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، یحیی الهی در پنجمین نشست فرماندهان مرزبانی ایلام  با فرماندهان گارد مرزی منطقه 3 استان واسط عراق اظهار داشت: ماموریت مرزبانان دو کشور در فرصت باقی مانده تا اربعین حسینی تعامل متقابل برای رفع مشکلات سنوات قبل و بررسی راهکاری  چگونگی خدمات رسانی  بیشتر به زائرین حسینی است.

 وی ادامه داد: در این نشست علاوه بر بررسی مسایل و مشکلات تجار و گمرکات دو کشور، راهکارهایی برای ارتقا امنیت پایدار در مرز پیشنهاد گردید تا دو کشور با آمادگی و امنیت بیشتر بتوانیم در خدمت زائرین اربعین  حسینی باشیم، توافق کردیم تا فرصت باقی مانده برای هماهنگی بیشتر چندین جلسه تعاملی دیگر داشته باشیم.

 فرماندهان مرزبانی استان ایلام بر تبادل اطلاعات و اخبار امنیتی مرز تاکید کرد و افزود: ایجاد امنیت و راهکاری ارتقاء پایداری آن در مرزهای دو کشور،  قطعاً  آرامش را به مردمان مسلمان  دو طرف انتقال خواهد داد.

 سرتیپ ستاد علی حسین عباس  فرمانده گارد مرزی منطقه 3 استان واسط عراق در این نشست مشترک،  برهمکاری متقابل  دو طرف در بحث اربعین  و ارتقاء  امنیت مرزها  تاکید کرد و گفت:  از حسن همجواری دولت و ملت مسلمان ایران با ملت و دولت عراق تقدیر و تشکر داریم، زائرین اربعین حسینی میهمان ما هستند و ما متعهد به تامین امنیت این عزیزان در خاک عراق هستیم و در این راه تمام تلاشمان میکنیم.

 شایان ذکر است در پایان این نشست دیپلماتیک که در سالن جلسات پایانه مرزی مهران انجام شد، توافق نامه همکاری مشترک امضاء  و تبادل شد.


گزارش تصویری

مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه
راه سازی
آموزش
آهنگ تلاش و زندگی
تولید لبنیات
برند پایین
تنگه کافرین