رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸

فرمانده نیروی انتظامی: بیش از 300 هزار زائر اربعین از مرز مهران به کشور بازگشتند - نمایش محتوایی اربعین

 

 

فرمانده نیروی انتظامی: بیش از 300 هزار زائر اربعین از مرز مهران به کشور بازگشتند

فرمانده نیروی انتظامی گفت: از ابتدای ماه صفر تاکنون بیش از 300 هزار زائر اربعین حسینی از طریق مرز مهران وارد کشور شده‌ اند.

فرمانده نیروی انتظامی: بیش از 300 هزار زائر اربعین از مرز مهران به کشور بازگشتند

 سردار سرتیپ حسین اشتری  در جریان بازدید از پایانه مرزی مهران و بررسی میدانی روند تردد زائران اربعین حسینی در جمع خبرنگاران افزود: تاکنون یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر موفق به حضور در راهپیمایی اربعین شدند.
وی با بیان اینکه بیش از ۵۰ درصد زائران اربعین حسینی امسال از مرز مهران تردد کرده اند، افزود: تدابیر و تمهیدات لازم برای بازگشت زائران به کشور اندیشیده شده است و زائران برای آنکه به مشکل برنخورند بهتر است برنامه ریزی لازم برای بازگشت داشته باشند.
سردار اشتری با بیان اینکه بازگشت زائران شروع شده و در روزهای آینده نیز افزایش می یابد، تاکید کرد: برای آسان شدن روند امور از همه زائران تقاضای همکاری با مسئولان و مأموران را داریم.
فرمانده نیروی انتظامی برنامه پلیس برای بازگشت زائران را تامین آرامش و امنیت برای آنان خواند و گفت: در مرز و پایانه های مرزی، ماموران گذرنامه و راهنمایی و رانندگی آماده خدمت‌ رسانی مطلوب برای بازگشت ایمن زائران به کشور هستند.
مرز بین المللی مهران به عنوان قدمگاه زائران عتبات عالیات از ابتدای ماه صفر تاکنون پذیرای یک میلیون زائر عزادار حسینی بوده است.