رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

فهرست نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان ایلام اعلام شد - نمایش محتوای انتخابات

 

 

فهرست نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان ایلام اعلام شد

ستاد انتخابات استان ایلام لیست نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در دو حوزه انتخابیه ایلام و دهلران در این استان را اعلام کرد.

فهرست نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان ایلام اعلام شد

براساس این لیست 45 نامزد در دو حوزه انتخابیه ایلام (35 نفر) و دهلران (10 نفر) با یکدیگر رقابت می کنند.
اسامی نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ایلام به این شرح در اختیار ایرنا قرار گرفت:
نامزدهای حوزه انتخابیه شمال استان ایلام شامل شهرستان های ایلام، ایوان، چرداول، سیروان، مهران و ملکشاهی براساس حروف الفبا به این شرح است:
1- حجت اکبری
2- سجاد امیدی
3- سلام امینی
4- فریده الیاس پوریان
5- عمران احمدی
6- علی امینی
7- مجتبی اسدی
8- بهزاد جوانمرد
9- علی جمشیدی
10- سید عابدین حسینی
11- محمدنقی خیری
12- بهزاد شیروانی
13- حشمت اله شریفی
14- حجت اله شیرزادی
15- مهدی شریفی
16- مالک شعاعی
17- لطیف صادقی
18- شهرام طهماسبی پور
19- صید محمد طاهری مقدم
20- عمران علی محمدی
21- علی علیپور
22- سارا فلاحی
23- خدابنده قنبری
24- سعید لطفی
25- احمد محمدی
26- تقی منصوریان
27- جلال میرزایی
28- روح الله محمدزاده
29- مسعود ملکی
30- یاسر منصوری
31- بیت اله نوریان
32- روح اله ناصرزاده
33- عباس نصرالهی
34- محمدحسن نصاری
35- حامد نوری نژاد
36- مهدی ولیزاده

نامزدهای حوزه انتخابیه جنوبی استان شامل شهرستان های آبدانان، دره شهر، دهلران و بدره براساس حروف الفبا به این شرح است:
1- علی محمد احمدی
2- محمد باصره
3- علی اکبر جعفری
4- حبیب اله زینی وند لرستانی
5- بهزاد علیزاده
6- شادمهر کاظم زاده
7- سید نورعلی موسوی
8- تقی محمدی
9- علی مهدوی
10- لطیف نوری
استان ایلام با افزون بر 20 هزار کیلومترمربع مساحت و جمعیت 590 هزار نفری که 434 هزار نفر آنان واجد شرایط رای دادن هستند، سه کرسی نمایندگی
در مجلس شورای اسلامی (2 نماینده برای شهرستان های ایلام، مهران، چرداول، سیروان، ایوان و ملکشاهی) و (یک نماینده برای شهرستان های دهلران، دره شهر، بدره و آبدانان) و یک کرسی در مجلس خبرگان رهبری دارد.