حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۷

قدردانی بزرگان و معتمدین ایل ارکوازی و بولی از مدیر کل صدا و سیمای مرکزایلام - نمایش محتوای خبر

 

 

قدردانی بزرگان و معتمدین ایل ارکوازی و بولی از مدیر کل صدا و سیمای مرکزایلام

جمعی از بزرگان و معتمدین ایل ارکوازی و بولی با حضور در صدا و سیمای مرکز ایلام از تلاش های مدیرکل صدا و سیما برای گسترش فرهنگ ایثار و شهادت و تکریم بزرگان قدردانی کردند.

قدردانی بزرگان و معتمدین ایل ارکوازی و بولی از مدیر کل صدا و سیمای مرکزایلام

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ بزرگان و معتمدین ایل ارکوازی و بولی در نشست با مدیرکل مرکز تاکید کردند : توجه به فرهنگ ایثار و شهادت ، استفاده از ظرفیت ایلات و عشایر در خدمت هویت ملی و انسجام استان ، تکریم بزرگان و فرهنگ سازی برای انتقال مفاهیم و ارزش های جامعه ریشه دار ایلام عمده ترین مزیت و وجه تمایز صدا و سیمای مرکز ایلام از سایر شبکه هاست .
شرکت کنندگان در این نشست همچنین از شیروی بخاطر انعکاس تحسین برانگیز و مناسب مراسم تشییع و ترحیم جانباز سر افراز مرحوم جوز علی نجفی قدردانی کردند .
شیروی مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام هم در نشست بزرگان ایل ارکوازی و بولی با اشاره به اینکه افتخار صدا و سیمای استان ، حفظ و یاد و نام شهدا و ایثارگران و تکریم ایلات و عشایر به عنوان پشتوانه ها ی ناگسستنی نظام و انقلاب است تاکید کرد : استفاده از ظرفیت ایلی و عشیره ای و انعکاس افتخارات و خدمات آنان در مرزداری از اسلام و انقلاب مزید گفتمان هویت کلان نظام مقدس جمهوری اسلامی اولویت صدا و سیمای مرکز ایلام است.   


گزارش تصویری

مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه
راه سازی
آموزش
آهنگ تلاش و زندگی
تولید لبنیات
برند پایین
تنگه کافرین