سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

قدردانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام از خلق حماسۀ‌ عظیم اتحاد مردمی در 22 بهمن - نمایش محتوای خبر

 

 

قدردانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام از خلق حماسۀ‌ عظیم اتحاد مردمی در 22 بهمن

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام با صدور بیانیه از حضور حماسی و انقلابی ملت شهیدپرور و همیشه در صحنۀ ایران اسلامی به ویژه امت مرزدار و غیور استان ایلام قدردانی کرد.

قدردانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام از خلق حماسۀ‌ عظیم اتحاد مردمی در 22 بهمن

 به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام، متن بیانیه به شرح زیر است:
در آوردگاه راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن تجدید میثاقی دوباره با آرمان‌های شهدا، امام شهیدان و نیز رهبر معظم انقلاب اسلامی «مدظله العالی» بود و برگ زرین دیگری در تاریخ پـر فروغ و افتخار ملت بزرگ و غیور ایران که در طلیعه‌ سی و نهمین بهار آزادی و عزت و پیروزی انقلاب اسلامی در مقابل چشم جهانیان به منصه ظهور رسید.
حمایت همه‌جانبه مردم و لحظه‌شناسی هوشمندانه آنان برای حضور در صحنه‌های انقلاب به‌ویژه راهپیمایی عزت‌آفرین یوم‌الله 22 بهمن که با خلق حماسه‌ای دیگر به صحنه انقلاب طراوت و تازگی و به رگ‌های آن خونی تازه و به پیکر نظام اسلامی جانی دوباره بخشید، بزرگترین نعمت الهی است که باید ضمن شکرگزاری از درگاه حضرت حق، تمامی مسئولان با خدمتگزاری صادقانه سپاسگزار این همه شور و شعور وصف‌ناپذیر و درایت و بصیرت ملت فهیم و قهرمان ایران باشند.
حضور پرشورتان ارمغان‌آور غرور و سربلندی ایران عزیز بود و نمایش 'انقلابی‌گری' شما مردم بصیر و شجاع، حضور چشمگیری که هراس و وحشت پایان‌ناپذیر را بر کاخ‌های سفید و سیاه نظام پلید 'سلطه' و 'صهیونیسم' ایجاد کرد و
جلوه استحکام و اقتدار بر گرفته از سرشت 'فاطمی' و 'علوی'‌تان، ضمن پاسخگویی به یاوه‌گویی دشمنان، امیدبخش سر برآوردن قطب 'امت اسلامی' در 'هندسه نوین قدرت' برای ملت‌های مسلمان و ستمدیدۀ جهان بود.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام ضمن احساس افتخار و سربلندی از خلق این حماسه عظیم که نشانه شور و شعور ملت غیور و غیرتمند ایران در پاسداشت ارزش‌های والای انقلاب است، نمایش دشمن‌شکنانه عزت و اقتدار امت ولایتمدار را به پیشگاه مقام معظم رهبری و تمامی ایرانیان عزیز در سراسر جهان تبریک گفته و از ایستادگی و مقاومت همۀ خالقان این حماسۀ شکوهمند قدردانی می‌نماید.
همچنین از تمامی اصحاب محترم رسانه‌ها ، جراید ، مطبوعات و خبرگزاری‌ها به ‌ویــژه رســانۀ ملّـــی که با انعکاس مناسب راهپیمایی بزرگ یوم‌الله 22 بهمن، طراوت و شادابی و عظمت این حماسه ملی و حضور گسترده یاوران همیشه در صحنه انقلاب را در جای جای کشور به تصویر کشیده و خرسندی شیفتگان انقلاب اسلامی را در سراسر جهان موجب شدند صمیمانه سپاسگزاریم.
 


گزارش تصویری

روژ دیاری 9
روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان