جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

قدردانی مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام از شرکت کنندگان کودک و نوجوان مسا بقات قرآن و عترت مرکز ایلام - نمایش محتوای خبر

 

 

قدردانی مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام از شرکت کنندگان کودک و نوجوان مسا بقات قرآن و عترت مرکز ایلام

مراسم افتتاحیه شانزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت صدا وسیمای مرکز ایلام ویژه فرزندان کودک و نوجوان همکاران شاغل و بازنشسته مرکز ، برگزار شد.

قدردانی مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام از شرکت کنندگان کودک و نوجوان مسا بقات قرآن و عترت مرکز ایلام

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ، مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام در این مراسم گفت : قرآن درس زندگیست و بهره گیری از آموزه های آن سعادت انسان در دو جهان را تضمین می کند.
بازوند افزود : دستورات و کلمات نورانی قرآن کریم بالاتر از تمام قوانین نوشته شده از سوی بشر در همه جوامع است و بدون شک جوامعی که امروز با مشکلات متعدد دست و پنجه نرم می کنند ، آموزه های قرآن را سر لوحه راه خود قرار نداده اند.
وی به نهم مرداد ماه سالروز بازدید مقام معظم رهبری از رسانه ملی و روز صدا و سیما اشاره کرد و گفت : به برکت نگاه ژرف اندیش و حکیمانه مقام معظم رهبری رسانه ملی به وظایف خود به خوبی عمل کرده و در راستای استحکام پایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی و یاس و ناامیدی دشمنان گام برداشته است.
بازوند با اشاره به اهمیت شناسایی ظرفیت ها و پدیده های قرآنی در بین فرزندان همکاران و تشویق و ترغیب آنان به انس با قرآن کریم گفت : بیش از 50 نفر از فرزندان کودک ونوجوان همکاران گرامی مرکز ایلام در شانزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی در ایلام شرکت کرده اند که این تعداد نسبت به پارسال 50 درصد افزایش داشته است.
وی گفت : فرزندان کودک و نوجوان همکاران مرکز ایلام امسال در بخش شفاهی در رشته های قرائت ،ترتیل ، حفظ ، اذان و در بخش کتبی با تفسیر سوره لقمان در این مسابقات شرکت کرده اند .
مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام با اشاره به اینکه نفرات برتر این دوره از مسابقات به مسابقات کشوری که با حضور نفرات برتر مراکز استانها و تهران برگزار می شود. افزود : به منظور انگیزه بخشی و ایجاد خاطره ی بیاد ماندنی ، از کودکان و نوجوانان شرکت کننده در این مسابقات با اهدا یک جلد کلام الله مجید ، اهدای لوح و هدیه تجلیل شد.


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...