سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین | دوشنبه، ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

قهرمان - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

قهرمان

بازیگر :

هو اینوک = سونگ یو ری شاهزاده لی = چانگ هوا ، جانگ گیون سوک = هونگ گیل دونگ = کانگ جی هوان ، سئو یون هی = کیم ری نا ، هونگ این = گیل دونگ ، کیم جائه سونگ = بانو نائو ، چوی ران = چی سو ، پارک سان ووک = شیم سو گیون ، جونگ مال نیو = چا هیون جونگ

قهرمان یا هونگ گیل دونگ (به کره‌ای : 쾌도 홍길동) به معنای واقعی کلمه « شمشیر سریع هنگ گیل دونگ » یک سریال تلویزیونی کره جنوبی محصول سال ۲۰۰۸ با بازی کانگ جی هوان در نقش گیل دونگ ، سونگ یو ری ، جانگ گیون سوک و کیم ری نا است . این درام آزادانه دربارهء هونگ گیل دونگ ، از کتاب داستانی دربارهء یک رابین هود در سلسله چوسان کره است ، اما با نفوذ مدرن و زنگ‌ های کمدی است.
هونگ گیل دونگ فرزند نامشروع یک وزیر است. او بسیار روشن و هوشمند است ، با این حال گفته شد که او نمی‌تواند هر چیزی در این دنیا ، با توجه به وضعیت نامشروع خود انجام دهد ؛ بنابراین او مقدار بسیاری از وقت خود را صرف تنبل بودن و ایجاد مشکل برای مردم در اطراف خود می‌کند. با این حال ، یک راهب محلی فکر می‌کند او به مقصد خیلی بیشتر می‌رسد ، و به تدریس هنرهای رزمی به گیل دونگ می‌پردازد. گیل دونگ متوجه شدت بی عدالتی‌های جهان رتبه بندی شده است ، و شروع به مبارزه با این بی عدالتی‌ها ، دزدی از ثروتمندان و دادن به فقرا می‌کند.
هو اینوک یک دختر خوش بین ، ساده و بی تکلف و بی خیال است. در آغاز این سری ، او از چین با پدر بزرگ خود وارد شده است. او نمی‌داند پدر بزرگ او هم خون او نیست ، و این که پدر و مادر واقعی او را به قتل رساندند.
لی چانگ هوا نیز به کره از چین در آغاز مجموعه وارد شد . او سرد و محاسبه گر به نظر می‌رسد ، او نیز دارای یک گذشته تاریک است که در آن برادر بزرگتر خود ، پادشاه فعلی چوسان ، سعی کردند او را به قتل برسانند. چانگ هوا در حال برنامه ریزی یک انقلاب است ، که در آن او تلاش می‌کند برای سرنگونی شاه و جانشین کردن خود به این عنوان او معتقد است ، پادشاه به حق چوسان است. هر دو گیل دونگ و اینوک به چانگ هوا برای تبدیل شدن به یک پادشاه خوب کمک می‌کنند . او با گیل دونگ متحد می‌شود و احساساتش را به اینوک توسعه می‌دهد.

 

سال تولید: 2008


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ