جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

لوح تقدیر محمود حجتی به مدیر جهاد کشاورزی دهلران اهدا شد - نمایش محتوای خبر

 

 

لوح تقدیر محمود حجتی به مدیر جهاد کشاورزی دهلران اهدا شد

محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی با اهدای لوح از مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دهلران بخاطر تلاش برای افزایش تولید محصولات کشاورزی تقدیر کرد.

لوح تقدیر محمود حجتی به مدیر جهاد کشاورزی دهلران اهدا شد

در متن تقدیرنامه وزیر جهاد کشاورزی خطاب به تورج کرمی آمده است: بدینوسیله در سال مزین به اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل از تلاش مجدانه جنابعالی در افزایش تولید محصولات کشاورزی در سال زراعی 95 - 94 قدردانی می کنم.
با امید دستیابی به اهداف تعیین شده در اقتصاد مقاومتی و افزایش ضریب خوداتکایی محصولات راهبردی توفیق جنابعالی را در راه خدمتگزاری به بخش کشاورزی از خداوند متعال خواستارم.
مدیر جهاد کشاورزی دهلران می گوید: شهرستان دهلران با 100 هزار هکتار اراضی مستعد کشاورزی که حدود 60 هزار هکتار آن بهره برداری می شود یکی از قطب های کشاورزی استان ایلام است که سالانه نیمی از محصولات کشاورزی استان در این شهرستان تولید می شود.
تورج کرمی با اشاره به حجم سرمایه گذاری سه هزار میلیارد ریالی دولت در بخش کشاورزی این شهرستان افزود: اجرای شبکه آبیاری و زهکشی و طرح توسعه و تجهیز اراضی منطقه از مهمترین این اقدام ها در راستای توجه به بخش کشاورزی برای رونق هر چه بیشتر آن است.
وی با اشاره به تولید 90 هزار تن گندم در سال زراعی 94 - 93 در این شهرستان تاکید کرد: در سال زراعی گذشته این میزان تولید به 150 هزار تن رسید و از افزایش 60 درصدی برخوردار شد.
کرمی با اشاره به برداشت هشت هزار تن ذرت در سال زراعی 94 - 93 در این شهرستان یادآور شد: این میزان نیز در سال زراعی گذشته سه برابر افزایش یافت.


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...