رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۴ تیر ۱۳۹۸

مانگه شو میهمان شب ها ی ایلام - نمایش محتوای خبر

 

 

مانگه شو میهمان شب ها ی ایلام

مخاطبان سیما ی مرکز ایلام هر شب لحظات شاد و متنوعی را با برنامه مانگه شو تجربه می کنند.

مانگه شو میهمان شب ها ی ایلام

 به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام گفت: جنگ شبانه مانگه شو بصورت زنده از ساعت 22:30 دقیقه شبهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته از سیمای مرکز ایلام پخش و لحظات مفرح و متنوعی را برای مخاطبان فراهم می کند.
شیروی با اشاره به اینکه این برنامه به معرفی فرهنگ و هنر استان در قالب آیتم های متنوع      می پردازد افزود : این برنامه سعی دارد لحظات شاد و سرگرم کننده ای به زبان محلی برای بینندگان شبکه استانی فراهم نماید.
وی گفت : اجرای بخش های نمایشی طنز ، گذری به به فرهنگ استان ، معرفی هنرمندان برجسته استان ، اجرای موسیقی زنده ، شعر و هوره ، مثل ها و حکایت های محلی ، مسابقه پیامکی و معرفی گونه های گیاهی ، جانوری ، صنایع دستی و غذاهای محلی استان و دعوت از میهمانان مختلف به فراخور موضوع برنامه از جمله بخش های مختلف و تنوع برنامه شبانه و زنده مانگه شو است.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام افزود : از عوامل پر تلاش و هنر مند این برنامه می توان به بهزاد آزادی پور تهیه کننده و کمال زحمت کش و ناصر چراغی کارگردان ، طاهره صید محمدی مجری ، و مجموعه بازیگران ازجمله رضا میکرمی ، نقی پناهیان ، هوشنگ بالو ، زلیخا کریمی ، یاسر زینی وند و توران الله دادی اشاره کرد.
 


گزارش تصویری

طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه
راه سازی