جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

مانگه شو میهمان شب ها ی ایلام - نمایش محتوای خبر

 

 

مانگه شو میهمان شب ها ی ایلام

مخاطبان سیما ی مرکز ایلام هر شب لحظات شاد و متنوعی را با برنامه مانگه شو تجربه می کنند.

مانگه شو میهمان شب ها ی ایلام

 به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام گفت: جنگ شبانه مانگه شو بصورت زنده از ساعت 22:30 دقیقه شبهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته از سیمای مرکز ایلام پخش و لحظات مفرح و متنوعی را برای مخاطبان فراهم می کند.
شیروی با اشاره به اینکه این برنامه به معرفی فرهنگ و هنر استان در قالب آیتم های متنوع      می پردازد افزود : این برنامه سعی دارد لحظات شاد و سرگرم کننده ای به زبان محلی برای بینندگان شبکه استانی فراهم نماید.
وی گفت : اجرای بخش های نمایشی طنز ، گذری به به فرهنگ استان ، معرفی هنرمندان برجسته استان ، اجرای موسیقی زنده ، شعر و هوره ، مثل ها و حکایت های محلی ، مسابقه پیامکی و معرفی گونه های گیاهی ، جانوری ، صنایع دستی و غذاهای محلی استان و دعوت از میهمانان مختلف به فراخور موضوع برنامه از جمله بخش های مختلف و تنوع برنامه شبانه و زنده مانگه شو است.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام افزود : از عوامل پر تلاش و هنر مند این برنامه می توان به بهزاد آزادی پور تهیه کننده و کمال زحمت کش و ناصر چراغی کارگردان ، طاهره صید محمدی مجری ، و مجموعه بازیگران ازجمله رضا میکرمی ، نقی پناهیان ، هوشنگ بالو ، زلیخا کریمی ، یاسر زینی وند و توران الله دادی اشاره کرد.
 


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...